1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenie cyfrowych wersji gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elcoocker89, Czerwiec 14, 2013.

1. elcoocker89

elcoocker89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak mogę uchronić przed skasowaniem gry które mam w wersji cyfrowej na dysku? wystarczy podpiąć pamięć zewnętrzną i na zasadzie kopiuj wklej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Yyy... Nie wiem :D

A teraz poprawna odp. TAK kopiuj wklej

4. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Jeśli dobrze mi się wydaje to gdybyś coś stracił to można pobrać to jeszcze raz

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak, wykupiona zawartosc mozna pobierac wiele razy, nawet na innej konsoli jakby sie zepsula, po przeniesieniu licencji, co do kopiowania to nie jestem pewien czy sie da, wydaje mi sie ze mozna jedynie przeniesc gre z dysku na np pendrive

6. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Przenieść przeniesie ale czy coś mu to da to nie wiem i tak potrzebuje profilu na którym została kupiona gra

Wczytywanie...

Poleć forum