1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenie Płyt Gier Xbox360/XboxOne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karol3mk, Luty 23, 2016.

1. Karol3mk

Karol3mk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Jestem pracownikiem firmy 3mk Folie Ochronne. Firma zajmuje się produkcją folii ochronnych.
    Wpadłem na pomysł, żeby również zabezpieczać płyty DVD, a że na Xbox'a gry są nagrywane na takie właśnie płyty, postanowiłem napisać o tym na forum.
    Mowa o folii na wierzchnią stronę płyty (tą gdzie jest nadruk). Z tego co wiem to jeżeli zdrapie się z płyty nadruk, może ona nie działać.
    Pytanie nasuwa się samo - Czy mieliście takie sytuacje?
    Czy kupilibyście taką folię?
    Czy uważacie że to dobry pomysł?

Czekam na wasze komentarze, sugestie, ew. pomysły.
    Pozdrawiam Karol 3mk

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie nie kupiłabym, bo jak się dba o płytę to nic się samo nie zdziera. W życiu mi się nadruk z płyty nie zdarł =]

4. cyfilis

cyfilis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupić folię, nakleić ją... a co w przypadku jakiegoś błędu przy naklejaniu?
    Jak folia trochę będzie odstawała?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W moim życiu a miałem w ręku płyt w tysiącach tylko jedna mi się uszkodziła z wierzchu ale były to najtańsze płyty i miała prawo. Ja bym nie kupił takich naklejek i nawet nie widzę sensu dla nich do tego dochodzi sprawa wyważenia gdzie ,,kowalski'' nie da rady nakleić tego idealnie.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja podobnie bym nie kupił, miałem w reku masę płyt i jedynie w przypadku rzucania płytą albo rysowania nia gwoździem da sie zedrzeć ten nadruk.
    ps. pyzatym jeżeli nawet by się okazałe ze np. w napędzie by nadruk sie uszkodził to z tego co mi wiadomo oryginalne płyty z grami do xbox są objęte gwarancją i podlegają wymianie w przypadku uszkodzenia w wyniku błędu produkcyjnego tzw. fabrycznego, lecz to jest tak prawdopodobnie jak wygrana w totka. Jednym słowem taka folia to lipny pomysł

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Prędzej porysuje się spód płyty niż góra, a w takim przypadku żadna folia nie pomoże = Pomysł: fail

Wczytywanie...

Poleć forum