1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpiecznie Ap2,5 pomocy!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maczosito, Listopad 22, 2010.

1. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    witam wszystkich zainteresowanych moim postem a więc mam niestepujący problem mam xbox z wgranym iextrim 1.6 podłączonego do xbox live na jednym koncie mam zamiar pograć w nowe gry które maja zabezpieczenie ap.25 tzn nowy assasyn i nfs i tu moje pytanie czy jesli zrobie nowy profil na Xboksie na którym nie bede zalogowany do xbox live bede mógł grać w te gry i czy nie dostane wtedy bana. Nie wiem czy tak zrobić czy czekać na iextrim lt+ i wtedy grać spokojnie bedąc podłączonym do xbox live. zgóry dziękuję za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Czekaj tylko na lt + żeby pograć wogóle w nfs lub ac b . Na live pograsz bez problemu z lt +

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Było miliard razy na forum.

Dla autora warn, a temat do kosza.

Wczytywanie...

Poleć forum