1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpiecznie ap25 i gry np nfs itd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yoemaster, Grudzień 20, 2010.

1. yoemaster

yoemaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam lt+ i teraz mam obraz nfs hp czy przed wypaleniem musze go przeskanowac agb i dodac dmi i ss3 zeby konsola nie została oflagowana ?, czy nfs hp z polskimi napisami jest tak samo kompatybilna jak wersja en ?.Chce jak najlepiej zabezpieczyć sie jak to jest możliwe .

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przejedz abgx 1.05 żeby spaczował ap25 (czego nie uczyni w przypadku polskiego nfs) a potem wrzuć ssv2 ręcznie (nie wiedzieć czemu abgx robi to automatycznie ale nie z grami ap25, w każdym razie u mnie(. Jeśli chcesz być "bezpieczny" to wywal polskiego nfs i ściągnij scenowego.

4. yoemaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Scenowego tzn angielskiego ? bez polskich napisów ?, a czy kosnola zostanie zablokowana albo oflagowan jesli uruchomie nfs hp pl ?. Ja w razie czego dodam ss i dmi w agbx

5. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Na LT+ nie oflaguje jeżeli będzie źle coś nagrane - po prostu Ci gry nie odpali.

6. yoemaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to w końcu ja to jest w serwisie i w necie wszyscy mówia ze mimo ze mam lt to patch ss i dmi trzeba dac i kazda gre sprawdzać abgx, ze gry z polskim jerzykiem oflagowują konsole, czy faktycznie muszę przy kazdej nowej grze zmieniać ss i dmi ?> , oraz czy np nfs hp pl bedzie działal i nie oflaguje mi konsoli ?.Jesli kto mógłby dać sensowną odpowiedz na te pytania to będę wdzięczny , bo kazdy user w necie mówi co innego a potem człowiek sam juz się mota .

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaki masz release?
    Jeżeli masz Russound (polskie napisy) to masz już obraz gotowy do wypalenia, spaczowany. Lepiej "zabezpieczyć" już się go nie da.
    Jeżeli masz LoCAL, to musisz go spaczować, zgodnie z tym poradnikiem.

Oba release są tak samo "bezpiecznie" do gry na LIVE (LoCaL oczywiście po spaczowaniu).

Wystarczy grę przelecieć najnowszym abgx, tak jak jest to opisane tu:
    Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+

Gry z polskim językiem nie oflagowują konsoli. Jeżeli obraz jest źle zrobiony (np. dograny język polski w sposób niewłaściwy - Russound już ma PL od razu, więc nie wiem po co ktoś miałby kombinować z podmianą plików, ale różnie to bywa z ludźmi) wówczas gra się nie uruchomi na LT+ - ochroni on w ten sposób konsole przed oflagowaniem.

Wczytywanie...

Poleć forum