1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabieram konsole za granice co z grami z LIVE??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darth-moul, Kwiecień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. darth-moul

darth-moul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zakupione kilka gier "on demand" czy te które nie są region free nadal będą działać mi za granica? Bo nie wiem czy warto jest zakupić Black Ops-a przed wyjazdem skoro nie będę mógł w niego grac. Ponieważ tam będzie inny region a nie mogę nigdzie znaleźć na to odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz wytlumaczyc na jakiej podstawie twierdzisz ze nie beda dzialac?? ntsc jest tylko w USA ale to tez nie ma nic do rzeczy

4. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    będą dzialać, ale jak usuniesz z dysku nie pobierzesz ponownie z naszego live nic. (blokada regionalna)

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    a ja myślałem ze na terenie europy nie ma to znaczenia tyle ze swoja podróżowałem wszędzie gry gdzieś kupowałem i nie było kłopoty widać przy okazji czegoś się dowiedziałem dzięki bigos :)

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A gdzie wyjeżdżasz ?? To ci powiemy cz będą czy nie .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum