1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zabijanie z ukrycia, hakowanie i unikanie strażników. Świeży gameplay z Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 26, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Premiera Deus Ex: Rozłam Ludzkości zbliża się ogromnymi krokami, więc w Sieci coraz to częściej pojawiają się świeżutkie materiały przedstawiające rozgrywkę. Jeśli należycie do grona fanów Adama Jensena, to powinniście zobaczyć materiał znaleziony przez naszego specjalistę od uniwersum Deus Ex.

Twórcy udostępnili wybranym graczom kawałek kodu i dzięki temu możemy ponownie spojrzeć na bardzo mroczny świat wykreowany przez Eidos Montreal.

Na filmie zobaczycie trochę walki z ukrycia, unikanie strażników, podejmowanie dialogów, wykorzystywanie gadżetów, czy też hakowanie komputerów. Warto zaznaczyć, że gameplay przedstawia rozgrywkę na PC.

Produkcja wygląda naprawdę wyśmienicie. W tym wypadku autorzy nie rewolucjonizują przyjętej koncepcji, a po prostu oferują graczom rozbudowę znanych elementów. Tutaj więcej nie potrzeba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedyna gra ze zbliżających się premier, która w ogóle mnie nie interesuje. Nawet gameplaye do mnie jakoś nie przemawiają.. :/

Wczytywanie...

Poleć forum