1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zablokowana Konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian Erdmanski, Wrzesień 6, 2012.

1. Damian Erdmanski

Damian Erdmanski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    UmeĂĽ, Sweden, Sweden
    Witam serdecznie
    No więc tak
    miałem sobie konsole fajnie się nią bawiłem ale nie jak to bywa pech zapaliły się pierścień śmierci poszła do naprawy ale była za stara żeby wysłać na gwarancje wiec poszła w ręce prywaciarza uradowany za nie wielkie pieniądze dostałem działającą konsole ale niestety po dwóch miesiącach znowu się rozsypała
    Niedbało nic się z nią zrobić. No więc nie miałem zbyt wiele kasy poszukałem konsoli używanej ale już nowszej konsola działa ale nie miałem neta grałem sobie w zaciszu domowym po 3 miesiącach przyszedł net podłączyłem konsole no i niestety przy próbie aktualizacji błąd E66. Loguje się na xboxliv i faktycznie konsola zablokowana.

I teraz czytałem ze jest niby jakaś możliwość zmiany numeru seryjnego ale nie opłacalna bo trzeba by było kupić płytę główna zęby uzyskać nie zbanowany numer seryjny więc tak naprawdę łatwiej ja wtedy po prostu wymienić. ja mam płytę główną z nie zbanowanym numerem seryjnym i oryginalny napęd od płyty i dysk twardy. da się coś z tego zbudować bo niestety nie stać mnie na następną konsole.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Nie da sie. Musisz sprzedać tego xboxa i kupić innego.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Masz zly firmware to sypie e66, jak mam bana to tylko sprzedaż

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. Damian Erdmanski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    UmeĂĽ, Sweden, Sweden
    W zasadzie już by mi chodziło o samą aktualizacje nie koniecznie musi działać Liv morze na to chociaż jest rada, mówisz że to zły firmware jak go zmienić a może wstawić nieprzerobiony napęd z innej konsoli tylko ze kiedyś czytałem ze i tak w napędzie trzeba będzie coś robić

6. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Daj to komus kto sie zna. Robierze zobaczy co ty tam masz

7. Damian Erdmanski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    UmeĂĽ, Sweden, Sweden
    niestety nie mam takiej możliwość gdybym mieszkał w Polsce to może bym to komuś dał.
    Co mogę zrobić samemu. Jestem w miarę kumaty zepsuć bardzie i tak nie zepsuje

8. Damian Erdmanski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    UmeĂĽ, Sweden, Sweden
    To jest nie sprawiedliwe że blokują konsole dożywotnie nie wiem ale według mnie powinni przyjmować konsole do serwisu usuwać przeróbki i odblokowywać zawsze tańsze rozwiązanie

9. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zepsuc mozesz bardziej. Rozbierz konsole zoacz jaki naped i zastosyj sie do poradnika pdf jungkeflasher

Wczytywanie...

Poleć forum