1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zablokowana tacka i niedzialajace gry..

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lelusz, Październik 14, 2013.

1. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czesc, mam problem z moim xklockiem.

Przed momentem chcialem odpalic gierke. Wlaczylem konsole, a gdy probowalem otworzyc naped zablokowal sie po ok 3 cm wysuniecia... udalo mi sie go zamknac a przy nastepnej probie znowu sie zablokkowal- sprobowalem tak kilka razy, a kiedy sie nie udalo lekko pociagnalem za tacke w swoja strone i poszlo, aczkolwiek byl dziwny dzwiek przy tym ;]
    Teraz tacka sie otwiera i zamyka normalnie, ale nie czyta zadnej plyty ;/

Da sie cos jeszcze z tym zrobic czy pozostaje mi wymiana napedu ? Jesli wymiana napedu to jakiego szukac jesli mam slima 250gb (sa jakies wytyczne zeby dzialalo sprawnie czy obojetnie co tam wrzuce do srodka ?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Daj do serwisu

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Zapewne od pociągnięcia przestawiłeś na trybach mechanizm. Jeśli się nie znasz no to serwis. A po 2gie sama podmiana napędu ci nic nie da. Trzeba klucz elektroniki napędu sparować z Konsolą.

5. lelusz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    łojezu. Mowicie serwis, ale co dokladniej macie na mysli ? Taki serwis komputerowy dzialajacy przy jakims sklepie z art. komputerowymi czy cos bardziej specjalistycznego ? Osobiscie nie wiem czy ktos w moim nieiwelkim miescie sie podejmie tego.

a i jest taka niewielka blaszka luzem(rozkrecilem xa i naped), szeroka, nie mam pojecia tez gdzie ona ma swoje miejsce w calym napedzie :p

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Raczej szukaj serwisu konsol. Zapraszam jak coś wysyłkowo. Pokaż zdjęcie elementu oraz najlepiej filmik jak zachowuje się napęd po włożeniu płyty czy podejmuje próbę czytania czy zupełne zero

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. lelusz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
Wczytywanie...

Poleć forum