1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZABLOKOWANE KONTO XBOX ONE

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez ps3seb, Luty 11, 2015.

1. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM mam problem z kontem na xbox one w dniu wczorajszym chciałem zagrac z jednych kilku gier na .posiadam 3 konta na 1 konsoli wchodzą w gre np. fifa 15 lub forza ulti...wyskauje mi zebym się zalogowal robie to i wpisując haslo kilka razy zablokowalo mi konto. konto kupiłem z grami od innego użytkownika 7 mies.temu wszystko ladnie chodzilo do dnia wczorajszego. wchodząc na strone internetowa microsoftu logojac się wisujac adres@ prosi mnie o wszystkie dane imie nazwiska ,date ur. itp... tylko ( wszystko fajnie tylko skad mam je wziasc jak konto kupione ze stanow zjedocz.haa)może macie jakiś pomysl lub rade co robic może do tego Microsoftu napisac .?
    prossze o rady może ktoś miał podobny problem ::))

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nic nie zrobisz poza kontaktem z osobą od której kupiłeś konto

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1.Przypuszczam, że sprzedawał to konto kilkoro ludziom. W końcu M$ się skapł, iż dużo osób korzysta z jednego konta i zablokował konto.
    2.Albo ktoś zmienił hasło do konta.

Takie moje 2 propozycje co mogło pójść "nie tak".

"( wszystko fajnie tylko skad mam je wziasc jak konto kupione ze stanow zjedocz.haa)" - jak to zawsze mawiam "ciemność widzę, widzę ciemność.." - wiem nie są to słowa pocieszenia :)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    raczej ich nie odzyskasz już
    one sa podane publicznie na fejsie

6. ps3seb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ::):) wcale się nie dołuje:( tylko szkodam mi fify 15 bo w ligze (w sieci) byłem bardzo wysoko :shoot: .pytanko jeśli zakupie z kolega fife 15 to będę miał save z gry gra była na zablok. koncie a gralem na innym na spułe jak to jest dzielone 2 konsole jedno konto ( pytam bo jesteśmy w tym zieloni)

Ostatnia edycja: Luty 11, 2015
  7. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    MS nic nie zrobił.
    Ktoś zmienił hasło i tyle.

8. ps3seb

Polubienia: