1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zablokowany dysk - jak to wygląda?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaerte, Listopad 15, 2009.

1. kaerte

kaerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

No to zacznijmy od początku :

Miałem konsole z iXtreme 1.4 z dyskiem 20gb, mogłem sobie zgrywać gry na dysk itp (miałem zainstalowane GTA4 bo wkurzało mnie doczytywanie). Dostałem bana na LIVE po czym sprzedałem konsole koledze (bez mojego dysku, z sama memorką 256MB). On konsoli wogóle nie aktualizował, nie podpinał pod neta, grał w same stare gierki jak np PES 2009,GTA4,Devil May Cry 4, Gears of War 2 i kilka innych z Xboxa1. Wczoraj odkupiłem od niego spowrotem swoja konsolke :)D) no i pierwsze co to napaliłem GTA Episodes from Liberty City na Wave2. Wrzucilem w konsole (bez podpietego dysku z sama memorka tylko) i wyskakuje mi ze aby pograc w ta gre trzeba zaktualizować no to klikam 'Tak zaktualizuj' przeleciał jakis pasek konsola sie zrebootowala no i gta dziala. Pograłem z 20 minut po czym stwierdziłem że znów wkurza mnie doczytywanie textur. Podpiąłem swój dysk odpalam z nim GTA Episodes from LC i wyskakuje mi ponownie że trzeba zaktualizować konsole by móc grać no to wciskam 'Tak zaktualizuj' i **** wyskakuje błąd że płytka jest brudna i trzeba przetrzeć szmatką więc zrobiłem to i w kółko to samo. Wyczytalem na forum żeby spróbować bez dysku włączyć grę no i bez podpiętego dysku gra się włącza. Sobie pomyślałem że może spróbuje grę na dysk zgrać to podpinam spowrotem dysk i daje Zainstaluj grę na dysku po czym otrzymuje błąd 'Nie można tej gry zainstalować na dysku' czy coś takiego, sobie myśle WTF? Wkładam GoW2 i próbuje zainstalować na dysku TO SAMO, wkładam PES 2009 i dalej ten sam błąd.

Czy mój dysk został zablokowany podczas bana ? Bana jak pisałem wcześniej wyrwałem dość dawno bo jakiś rok temu ale wtedy wszystko dobrze działało :(
    Co mogę zrobić by odpalić to GTA z podpiętym moim dyskiem? I co zrobić by móc ponownie instalować gierce na dysk (głównie mi tu o GTA chodzi ;/)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    U ciężka sprawa sam jestem ciekaw jak o teraz jest bo po ostatniej fali banów moja konsolka też została zablokowana na szczęscie dysku nie mam ale zamierzam kupić. Lecz po twojej wypowiedzi zastanawaim sie czy jest sens kupować dysk skoro do niczego się nie przyda. Czy jest ktoś kto wie coś więcej na ten temat?

4. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Aktualizację które pobrałeś najprawdopodobniej posiadają ten nowy gadżet w postaci blokady dysku ;)

Na zbanowanej konsoli dysk się nie przyda ;) (Było 1000razy)

5. kaerte

kaerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja przecież nie pobierałem żadnych aktualizacji :D Tylko tyle co się zaktualizowało z płytki GTA Episodes from Liberty City no i robiłem to przy ODPIĘTYM dysku.

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Może kolega podpiął konsolkę do neta kiedy była jego po jakaś aktualizację, jak wiadomo nowa aktualka blokuje HDD konsoli, więc mogliście ją nawet nagrać przez PenDrive a ona się skumała z banem który już był na konsoli i dołożyła nową karę jaką jest ban na HDD.

7. kaerte

kaerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    On nie umiał by :D

Czyli reasumując to właśnie tak wygląda blokada dysku ? (przy próbie zainstalowania gry wyskakuje błąd że to jest nie możliwe)
    Jest jakiś sposób by to ominąć? Np nowy dysk? nowy soft?

Może format dysku pomoże?

ps. dodam że od czasu odkąd zainstalowałem aktualizacje z płyty GTA Episodes from Liberty City to ciągle mi wyskakuje że dostępna jest aktualizacja która waży 120mb i czy chcę ją ściągnać (daje NIE)

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    polecam lekturę tematu a banie dowiedz sie wszystkiego

Wczytywanie...

Poleć forum