1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zablokowany filtr rodzinny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MARCINEK41, Listopad 27, 2010.

1. MARCINEK41

MARCINEK41 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam Zablokowany filtr rodzinny, konsole kupiłem jakis czas temu i cały czas jest Zablokowany filtr rodzinny, wczoraj wgrałem LT+ podłączyłem sie do live sciągnął aktualizacje i tyle jak chce sie podłączyc do live wyskakuje ze mam Zablokowany filtr rodzinny, jak go odblokowac , próbowałem

tak wchodzimy w ustawienia systemowe -> ustawienia konsoli -> dane systemowe i wpisujemy tam kolejno LT,RT,X,Y,LB,RB,B,A,A,A i wyskoczy nam komunikat czy chcemy zresetować ustawienia systemowe.

nic nie daje pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustawienia filtra rodzinnego -> Wyłączone -> Zapisz i zamknij

4. MARCINEK41

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie moge wejsc w ustawienia , jak chce wejsc w filrt rodz to woła hasło , hasła nie znam ,a na dole jest reset jak w to wejde to odpowiedz na pytanie pomocnicze , na które nie zanm odp

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  6. MARCINEK41

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprzedawca gdzies zaginął na alegro a rodzice mają dobrze po 60 lat i chyba raczej nie wiedzą co to jest xbox360

Wczytywanie...

Poleć forum