1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zachęta Do XBOXA ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheChampion, Październik 6, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jestem nastawiony na zakup konsoli ale chciałbym żebyście mnie zachęcili otóż martwi mnie pewna sprawa , jak to jest ze sterowaniem w fps-ach a dokładniej z celowaniem.Widzę filmiki na YT i ludzie sobie dobrze radzą zupełnie jak na PC-etach ale jak to jest w praktyce ?
    i propo czy na początek gra Crysis 2 jest dobra do nauki ?

Sry , że znowu piszę :saturn:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian225

Damian225 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ciężkowice
    Początkowo ciężko jest się przyzwyczaić, ale z czasem nie robi to większej różnicy pad czy myszka a do nauki każda gra jest dobra ja osobiście nauczyłem się celować na grze fear 2

1 osoba to lubi.
  4. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Powiem Ci tak, jest to kwestia przyzwyczajenia.
    Moją pierwszą grą na XBOX 360 był Battlefield 3, którego przechodziłem do razu na Weteranie, a dodam że jest to moja pierwsza konsola. Pierwsze 30 minut było trudne, nie powiem, ale później to już nawet się nie zwraca na to uwagi. Po prostu grasz.

1 osoba to lubi.
  5. TheChampion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha tylko boje się że kupie konsole i bedzie stała i się kurzyła , mam takie wrażenie bo komp mam stary a konsole są super pod każdym względem bo np. nie trzeba kupywać New grafy lub proca itp. a tak propo mało w jakim sklepie internetowym widze gre AC Brotherhood a chciałbym pograć bo raz zagrałem na PC to cool a co dopieru na TV HD :D:D:D:D:D

6. ILCZYN

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Jeśli chcesz grać we wszystkie gry, kup używanego XBOXa z LT 3.0 i tyle. Pobierasz grę, nagrywasz i jazda.

7. TheChampion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiesz ja tam używek nie chcem :) i nie chce grać na kopiach z neta wole se na orginałkach pyknąć.I kolega dwa domy dalej tez ma X'sa więc gierki pożyczyć mogę :D
    przekonaliśćie mnie zastanawiam się nad jedną z tych gier
    Crysis 2 , Deus Ex Bunt Ludzkości , Wiedźmin 2:Zabójcy Królów PL , The Darkness II Limited Edition lub poradźcie coś do 120zł ze sklepu Internetowy sklep komputerowy NET-S.pl Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo : komputery, notebooki, palmtopy, nawigacja GPS,nawigacje GPS, aparaty cyfrowe, serwis, naprawa notebooków i laptopów. bo z tamtąd zamówie konsole razem z jakąś grą :)

8. PaNxRybA

PaNxRybA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Orneta
    Wiedźmin 2. Jako pierwsza gra, wybór bardzo dobry. Rozgrywka na dobre kilkadziesiąt godzin. A do tego wciągająca fabuła. No i oczywiście wspierasz naszych. ;)

1 osoba to lubi.
  9. TheChampion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może ktoś jeszcze sie wypowie ... :)

10. Damian225

Damian225 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ciężkowice
    Call of Duty Black Ops i Moder Warfare 3 ekstra naparzanka przez neta lub Gears of war, 3 ale przed zagraniem zalecałbym zapoznanie się z I i II

1 osoba to lubi.
  11. TheChampion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    serie GOW przejde puźniej :) a COD-a nie lubie nie podchodzi mi to.Czekam na dalsze propozycje Wszystkie Kategorie :)
    Edit;
    lube gry o zabijaniu typu AC :) ale gry proszę podawać takie które będą na stronie z której konsole kupuje Przypominam (www.net-s.pl)

12. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Z mojej strony polecam darksiders II. Jednak cenowo nie mieści się w widełkach.

Nie wiem czy lubisz horrory ale ja zagrywałem się swego czasu w serię dead space :)

Swoją drogą na forum jest temat dla tych co mają wątpliwości jaką grę wybrać :D

1 osoba to lubi.
  13. ILCZYN

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Jak nie strzelanki, to ze swojej strony polecam którąś z nowszych FIFA, lub Batmana Arkham City/Asylum.

1 osoba to lubi.
  14. kucyk3

kucyk3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    KIELCe
    Przyzwyczaisz się początki zawsze są trudne,a potem do z górki headshoty bedą ci wchodzić aż miło :))

1 osoba to lubi.
  15. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    z tego co wymieniłeś polecam Deus Exa BL. Jedna z najlepszych gier w jaką w życiu grałem. Super fabuła i klimat. Jak lubisz cyberpunk, intrygi itp. to gra Ci zapewni wiele godzin zabawy.

1 osoba to lubi.
  16. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    polecam Mafie 2 i Sleeping Dogs, możesz również poczekać 2tyg i na tym sklepie pewnie będzie Assassin's Creed 3, co do Twojego pierwszego pytania nie kupuj nawet Crysis'a 2 celowanie tam jest straszne, jak chcesz się nauczyć celować to bierz BF3 albo Medal of Honor Warfighter też za 2tyg będzie :)

1 osoba to lubi.
  17. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Ja polecam Battlefield Bad Company 2, dobrze przetarcie, przed innymi grami typu COD, MOH.

1 osoba to lubi.
  18. TheChampion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm ok na konsole poczekam jeszcze miesiąc (34 dni) od dzisiaj. Przeżyje i jeszcze zastanowię się nad jedną z tych gier Battlefield Bad Company 2,Deus Ex Bunt ludzkosci , Wiedźmin 2

Dzięki Za Pomoc :)

19. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    najlepszą grą jaką tam widzę w tym sklepie (to pozycja obowiązkowa, prędzej czy później i tak ją kupisz :p) jest Skyrim :) zapewnia ona już nie tyle wiele godzin wspaniałej zabawy co miesięcy : ) ostrzegam ale - jest bardzo wciągająca i potrafi człowieka zatracić w codziennych obowiązkach ;d dodam, że przed zagraniem w niego nie lubiłem gier typu RPG, uważałem to za straszną stratę czasu, ale polecali, polecali i skusiłem się na próbę. Po tygodniu nie umiałem odejść od konsoli :) co prawda jest troszkę droższa niż 120 zł ;P bo cena jaką widzę to 198 zł, ale jest naprawdę warta tej ceny i wiele razy powtarzałem, że jest to jedyna gra, którą z czystym sumieniem mógłbym kupić ze sklepowej półki :)

20. witexor

witexor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Max Payne 3, widzę że twój budżet przekracza tylko o 2-3złote, więc to chyba nie duży problem :D A gra super!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum