1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zachowanie save'a z gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d3stro, Marzec 13, 2011.

1. d3stro

d3stro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam konsole xbox 360 arcade do ktorej podlaczony mam dysk 20 gb.
    Gry zazwyczaj zrzucam na dysk (czytalem ze lepiej niz grac z plyty , ponadto konsola "ciszej chodzi")
    Problem mam tego typu ,ze gralem ostatnio w Fable III po czym usunalem gre z dysku i stracilem save :(
    Teraz chce zwolnic sobie miejsce na dysku abym mogl wrzucic inna gre a usunac np. Red Dead Redepmtion ale tak zeby zachowac save z Red Dead ...
    jak to zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Stało sie tak ponieważ nacisnąłeś Y i po tym skasowałeś całą zawartość "folderu gry".
    Żeby skasować tylko grę wchodzisz w ustawienia systemu>pamięć>dysk>gry>gra którą chcesz usunąć i usuwasz wszystko oprucz ... zapisana gra
    Prawda że proste??

pomogłem-podziękuj

4. d3stro

d3stro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aaaa kurde :p dzieki za pomoc nie popelnie tego bledu 2 raz :p
    szkoda ze tamtucyh zapisanych gier juz nie odzyskam :p

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik