Zaciela sie plyta w napedzie xbox one s

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zacieta mi plyta w napedzie wiec probowalem wg instrukcji ze strony wyciagnac ja manualnie. Niestety otwir byl pomiedzy dziurkami obudowy wiec przycisk byl pod katem i nie dalo sie go nacisnac. Szarpalem sie z 1 godz i postanowilem rozkrecic xboxa. Zerwalem plombe i rozkrecilem xboxa. Teraz naped mam na wierzchu. Wkladam ampula w otwor i nie ma tego przycisku. Pogodzony tym ze nie uda mi sie wyciagnac samodzielnie plyty skrecilem wszystko. Niwstety po wlaczeniu xboxa jak chce zagrac w gre ktora siedzi w napedzie wyrzuca mnie do dasha
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To rozkręcić i wyciągnąć płytę

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zacieta mi plyta w napedzie wiec probowalem wg instrukcji ze strony wyciagnac ja manualnie. Niestety otwir byl pomiedzy dziurkami obudowy wiec przycisk byl pod katem i nie dalo sie go nacisnac. Szarpalem sie z 1 godz i postanowilem rozkrecic xboxa. Zerwalem plombe i rozkrecilem xboxa. Teraz naped mam na wierzchu. Wkladam ampula w otwor i nie ma tego przycisku. Pogodzony tym ze nie uda mi sie wyciagnac samodzielnie plyty skrecilem wszystko. Niwstety po wlaczeniu xboxa jak chce zagrac w gre ktora siedzi w napedzie wyrzuca mnie do dasha

geniusz inteletualista - rozkręcić konsolę będącą na gwarancji tracąc ją... świetny wybór! trzeba było odesłać na serwis :p
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xboxy tak sie nie psuja a jak padl naped to i tak wiekszosc gier kupuje w cyfrze
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xboxy tak sie nie psuja a jak padl naped to i tak wiekszosc gier kupuje w cyfrze
i to był powód do durnego zerwania gwarancji? Gratulacje :D To teraz jesteś skazany na gry w cyfrze - powodzenia w kupowaniu premier, kupisz cyfrowa za o wiele większą kasę i będziesz miał problem z odpsprzedaniem (ja np nie kupuję po nikim kont i cyfrowych gier, z używek tylko płyty) - a jak odpsrzedaż to za mniejsza kasę niż płytę ;)
no i właśnie utrata gwarancji - owszem xboxy się tak nie psują ale niech Ci siądze standardowo wentylator to musisz sobie działać sam, gratulacje! do tego też problem z ewentualną odpsrzedażą konsoli - ludzie nie lubią kupować bez gwarancji, a nawet jak bez to rozgrzebywanych , jw z grami, sprzedaż za o wiele niższą cenę niż podobny egzemplarz nierozkopany
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
z xboxa jestem zadowolony cdrom zanioslem do znajomego informatyka. pozatym mam mnostwo gier w wersji cyfrowych i nie ma takiej gry ktora bym chcial kupic na premiere. wszystkie gry kupuje w promocjach mocno przecenionych. teraz mam 3 gry w pudelku a z 30 w cyfrze. szkoda mi tylko forzy motorsport 6 bo jesli okaze sie ze padl cdrom to cyfra jest bardzo droga. wszystko okaze sie jutro bo sam nie dalem rady wyciagnac plyty. zadzialalem pochopnie. xboxa nie zamierzam sprzedawac bo i po co. scorpio na dzien dzisiejszy mnie nie interesuje. gra w full hd w zupelnosci wystarcza
 

Do góry Bottom