1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacina sie Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusz19997, Grudzień 8, 2014.

1. mateusz19997

mateusz19997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem mam forza horizon 2 przepusciłem przez abgy wypaliłem imgburn ihasem 124 B wszystko ładnie pięknie nagrane i zweryfikowane. Wkładem gre super odpala sie ekran startowy wybrać dysk i przechodzi do ładowanie do trochę załaduje i konsole sie zatnie całkowicie płyta nadal chodzi w napędzie a konsola na nic nie reaguje tylko pomaga wyłączenie konsoli robiłem trick z mp3 to muzyka tez przestaje grac. W czym szukać rozwiązania.Nagrałem juz dwa razy i to samo. Za pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateusz19997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. mateusz19997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: