1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacina

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ryszy, Styczeń 25, 2009.

1. Ryszy

Ryszy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsole z tydzień z przeróbko i'Xtreme 1.5 i dzisiaj grając na "bonusie" GTA IV zaciela mi się (podczas filmiku). Było to 1 raz, ale nie wiem czy to się sporadycznie zdarza, czy zbliża się rod. Kumpel ma konsole 2 lata i tego samego "bonusa" i nic mu nigdy nic takiego się nie zdarzyło.

Proszę o pomoc.

Mam Arcade wyprodukowaną 29.08.2008 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Naprawde genialnie to sie zaciołeś wymyslajac temat postu.Kolega ma konsole z dyskiem pewnie?

4. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    jedno zaciecie to nic strasznego. Jak zacznie się częściej przycinać to i tak zauważysz po którymś restarcie RODa.

5. Ryszy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Akurat nie miałem dysku.

Mam kupla, który namówił mnie na xBoxa i wymieniamy się grami itp. i zaraz po zacince zapytałem go czy miał przy jakiej kolwiek grze coś takiego, on na to że nie, wiec stąd moje pytanie na forum :0

6. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Nie róbmy z igły widły.. :D jedno zacięcie to nic strasznego... nawet kilka to nic takiego... co innego gdy zdarzałoby sie to notorycznie. Prawda?

7. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ale pewnie on ma. GtA (zaraz mnie co niektórzy zlinczują) to gra brzydka i niecałkiem dopracowana (chociaz problem to maja dopiero pecetowcy) i cuda moga sie zdazac.Przejmowac sie mozesz zaczac jak ci sie zwisy zaczna robic na innych tytułach.

8. Ryszy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I bardzo dziękuje. Mam Xboxa tydzień, więc każde nienormalne zachowanie mnie denerwuje.

I dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum