1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinająca się FiFa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gotti151, Listopad 25, 2010.

1. gotti151

gotti151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, mam Xbox 360 Elite nie przerobiony i gdy gram w fifę 11 to czasami mam lekkie zacięcia, gdy wyciągne dysk i gram z płyty to się nie tnie w ogóle. gra zainstalowana na dysku.. I mam pytanie czy jak usunę pamięć cache to coś pomoże?, I czy się usuną savy z gier??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też mam taki problem, xbox arcade, dysk wd przerobiony. Zgrałem na pendriva płytkę i śmiga(przy odłączonym dysku). Podobnie mam z samochodówkami codemaster:f1, dirt, grid. Nie wiem czemu ale wcześniej o ile pamiętam to w grida grałem normalnie

Wczytywanie...

Poleć forum