1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinająca się konsola przy odpalaniu gier, podczas cut-scenek

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Andrzej Gidzgier, Grudzień 28, 2013.

1. Andrzej Gidzgier

Andrzej Gidzgier Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Ostatnio coraz częściej zdarza się, że konsola zacina się podczas animacji początkowych gier, czasami również podczas samego grania podczas cutscenek. Kiedyś nie było tego problemu. Black Opsa 2 w tej chwili nie mogę w ogóle otworzyć, mimo że wcześniej chodził bez problemów.

Jeśli to ma znaczenie, konsola oczywiście przerobiona. Ale nadmieniam, wcześniej nie było tego problemu.

Jest jeszcze drugi problem. Nie wiem czy one są ze sobą powiązane, ale niektóre wypalane gry na mojej konsoli czasami pójdą, a czasami przy starcie wyskakuje błąd i prośba o czyszczenie szmatką, tradycyjne przy źle wypalonych płytach. Ale, wypalam iHasem i ta sama płyta na konsoli znajomego odpala bez problemu. U siebie, parę razy włożę płytę i wyjmę i pójdzie. Przeróbka była robiona u tego samego gostka.

Da się coś z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Pewnie laser do wyczyszczenia albo ci napęd już siada

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    No i git przerabiają a potem narzekają, ja mam oryginały i od 2lat i 6miesięcy konsola działa bez zarzutów. Oszczędzacie na grach kosztem awaryjności konsol bardzo dobrze niech się psują. Post zostanie skasowany za pewne bo te forum to kpina uczciwych banują a piratów traktują jak święte krowy

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  5. Andrzej Gidzgier

Andrzej Gidzgier Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Laser już czyściłem, więc pewnie pada. Dzisiaj podczas grania już kilka razy mi tak zacinała się konsola przy cutscenkach. Wymiana lasera pomoże, czy cały napęd trzeba wymieniać? Będzie to miało coś wpływ na przeróbkę?

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jak wymienisz laser przeróbka zostaje jak na nowy napęd to juz nie no chyba ze do nowego napędu zostanie ona wgrana

7. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Co ma wspólnego przeróbka z awaryjnością? Jeżeli jest fachowo wykonana to konsola chodzi tak samo długo i bezawaryjnie jak konsola, która nie jest przerobiona. Pozdrawiam

8. marcinkl23

marcinkl23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rotterdam
    oryginalny xbox a ten sam problem

witam mam problem z konsola jak kolega wyżej natomiast różni się on tym że dzieje się to tylko przy gtaV tu blokuje się konsola a przy baterfildzie 4 wyłącza się gra i wywala przeczyść płytę i teraz moje pytanie czy to wina konsoli czy gier?? Wszystko w 100 procentach oryginał pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum