1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinająca się konsola.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nikeroni10, Sierpień 18, 2012.

1. nikeroni10

nikeroni10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam konsolę Xbox 360 Premium z dyskiem 20 gb. Konsola została przerobiona LT+ 3.0.

Mam taki problem : Gram w Sleeping Dogs, Dragon Ball Ultimate Tenkaichi, Red Dead Redemption nagranych na płytach SONY i nagle konsola się zacina. Nie reaguje na kontroler, trzeba wyłączać guzikiem. Gdy wyłączam jest taki dźwięk pstrykania. Wiecie o co może chodzić? Dodam że w dashboardzie się nie tnie, a w GTA IV nagranej na Verbatim nie ma problemów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nagraj na Verbatimie.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    instaluj gry na dysk ;)

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jaka płyta główna? Być może konsola powoli pada :p wcześniej spróbuj jak koledzy wyżej radzili

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

6. Bunta

Bunta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam. Mam podobny problem. Mianowicie, jak gram w Forze 4 to po jakichś 5 minutach gra się zwiesza i są takie jakby luki w obrazie(coś w stylu artefaktów na PC) do tej pory nic się nie działo, odkąd konsola wróciła z naprawy (14.05.2012) działała bez zarzutu. Wczoraj odpaliłem i działała bezproblemowo, a dzisiaj problem znów się pokazał. Znajomy mi powiedział, że to zwiastun RROD. Powinienem wysłać konsolę na przegląd czy poczekać pare dni?

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Bunta - podejrzewam, że GPU się psuje. Jeśli masz możliwość, to wysyłaj do serwisu. Być może uda się ją reanimować. ; )

8. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    ja bym poczekał aż konsola padnie, bo jak wyślesz na płatny przegląd to zapłacisz za przegląd i potem jak padnie za naprawę, chyba że przegląd darmowy to wysyłac. Podejrzewam że konsola 2006 rok? Jak tak to bym nawet nie naprawiał, tylko dołożył i kupił nową.

9. Bunta

Bunta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Myślałem nad takim rozwiązaniem, ale obecnie nie dysponuje taką ilością funduszy. 3 września zaczynam naukę w technikum, więc trzeba będzie pokupywać to i owo. Poza tym, konsola już była w naprawie(2 razy na gwarze za 3 razem płatne) i o dziwo, po pobycie w płatnym "warsztacie" konsola działała dłużej i lepiej. Więc raczej wyśle na przegląd(koszt. 3zł) i raczej poddam się opinii fachowców. Dziękuję za informację!

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wywal ten złom, to nie rosyjski tv ktory mozna naprawiać

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum