1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinające sie gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez JaCyNa, Styczeń 20, 2011.

1. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Witam, moj problem polega na tym ze np. grając w Fife 11 lekko mi sie gra zatnie po czym tak jakby szybko szła i normalnie działa? problem płyty czy cos sie dzieje z konsola, ( z bocznym wiatrakow idzie zimne powietrze, z tyłu ciepłe..)

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    E tam . Dużo jest przyczyn . Może laser już brudny może rysy może napęd co już nie tak itd. Ja proponuje przeczyścić laser .

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A że tak się zapytam zgrywasz sobie fifę na dysk? Jak nie to zgraj ją na dysk i z dysku odpalaj wtedy napęd będzie użyty raz na jakiś tam czas podczas grania..

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    tak mam na dysk tylko kupiłem ostatnio strasznie lipne płyty omega, połowa się pali itd..! taki syf i może dlatego...jak gram np, na emtec to nie ma takich problemów, ale teraz zainwestuje w Verbatim i myślę ze problem powinien zniknąć

7. blackdevil

blackdevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ożarów Mazowiecki
    Ja ze swojej strony polecam płyty Maxwell sam na nich nagrywam kupuje na giełdzie paczkę 25 płyt za 60 zł nagrałem już masywną ilość i ani jedna nie była wadliwa kompletnie nie rozumiem tego mitu o jedynych słusznych (zresztą strasznie drogich) płytach Verbatim

Wczytywanie...

Poleć forum