1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinające się GTA IV

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez damian7154, Marzec 20, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Konsolkę mam od początku stycznia (nówka slim 250gb bez przeróbek). Normalnie jak bez Live grałem w GTA IV to chodziło idealnie. Z Livem też, a wczoraj odpaliłem i co ok 3-4 minuty miałem zwiechę gdzieś na 5 sekund. Dzisiaj odpaliłem znów konsolę, grałem 1,5h i chodziło idealnie, później biegnąć za Bellem gra się zawiesiła na Amen.
    Na dysk syfów nie ściągam, mam tylko 3 demka ściągnięte. Dodam, że z Livem trochę kombinowałem jak router nie śmigał (tzn. podłączanie, odłączanie itp.), ale wszystko nawet z Live chodziło idealnie
    Ten 1 raz to przypadek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No jest to możliwe , że było to zwykły przypadek i nie ma się czym przejmować.Chociaż jest to dość dziwne może X360 stoi w miejscu gdzie nie ma stałej wentylacji?;)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mi też nie raz się gry zacinały, to normalka. jeśli zacina ci się w live, to może lagi? grę masz zainstalowaną na dysku?

5. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak na dysku. Grałem single, zaraz trochę pogram i zobacze czy zetnie znów

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hm odpaliłem dzisiaj, grałem 2h ani jednej ścinki. Jak myślicie, to był przypadek?
    A może dlatego, że ostatnio przeniosłem konsolkę do siebie, a potem znów do dużego pokoju? (Przenosiłem bez płyty w napędzie, więc niby nic nie powinno się stać)

8. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Mi się wydaje, że problem leży w umiejscowieniu konsoli. Mogła się przegrzać i gry chodziły jak chodziły.. Ja przenoszę konsolę z płytą w środku i nie mam problemów. Ważne, że konsola jest wyłączona. Skoro teraz masz okej to nie ma się co martwić tylko grać. ;)

9. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj, GTA IV tak ma. U mnie czasem, jak się konkretnie rozpędziłem na moście między wyspami (1, a 2), znikał mi asfalt spod kół, pojawiał się jak zwolniłem/przyłożyłem w coś, a czesem, tak jak to ująłeś gra się haczyła.

Bo ta gra tak ma

Wczytywanie...

Poleć forum