1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinające się powtórki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez artur323, Lipiec 29, 2014.

1. artur323

artur323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam problem albo nawet i dwa...

Mianowicie pierwszym problem jest hasło poruszone w temacie, czyli śmigam sobie w Dance Central albo Kinect Sports i jak mogę sobie tam po skończonej rozgrywce obejrzeć moje popisy to ten film się ścina jakbym oglądał zdjęcia na jakimś projektorze...
    Gierki oczywiście oryginalne.

A teraz drugi problem, nie mniej drażniący.
    Mam tego Xboxa bez dysku no to kupiłem sobie dysk przenośny (500GB Seagate - czy coś takiego USB.3.0 )
    No i go zformatowałem poprzez konsolę a tu bach, widzi mi tylko 32 Gb i tyle.. Eh.
    Jeśli ktoś wie jak to ustrojstwo doprowadzić do użytkownia to proszę i jakieś info :)
    Z fartem mordeczki.! ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Masz dysk twardy w konsoli czy to wersja 4GB?

Jeśli chodzi o dysk USB to konsola bierze sobie max 32GB i bez RGH więcej nie będzie widzieć.

4. artur323

artur323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sądzę że jest to wersja bez pamięci wewnętrznej bo jak instalowałem GTA V to musiałem wlasnie wrzucić jakiś dysk.
    RGH domniemywam to jest jakaś przeróbka, tak ?

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    nieprzerobiony xbox będzie ci widział maksymalnie 32 gb, musiałbyś wykonać rgh by xbox widział całą pojemność dysku :p

6. artur323

artur323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie nie gram na necie, a rozchodzi mi się co by zagrać po pracy albo film obejrzec to mógłbym taka przeróbkę przebolec.
    Tylko czy poradze sobie z tym sam czy musze zawozić do jakiegos salonu ?

7. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    dexter od nas z forum robi rgh, raczej nie poradzisz sobie sam, jest to bardzo skomplikowany proces :p

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli chodzi o filmy to wystarczy ze dysk będzie w fat32, wtedy konsola widzi całość w odtwarzaczu wideo

Wczytywanie...

Poleć forum