1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinający się analog w padzie.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kielbas99, Listopad 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kielbas99

kielbas99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Witam! Mam problem z dwoma padami do xboxa. Otóż w padzie nr 1 dociskając lewy analog do końca w prawo grając np. Mortal Kombat nie odskakuje i przez to postać sama się porusza. W drugim padzie firmy Razer mam problem z prawym analogiem. Jeżeli docisnę w prawo to kamera mi skręca w lewo (ustawienia w grze nie mają nic do rzeczy), natomiast jeżeli przechylam gałkę powoli nie dociskając jej do końca jest wszystko w porządku. Niby mała rzecz i mógłbym nie przechylać maksymalnie gałki lecz jestem już bardzo przyzwyczajony i lekko mnie do denerwuje. W jaki sposób mógłbym naprawić te usterki? Czy rozkręcenia Pada i wyczyszczenie powinno pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nie dociskaj do konca :p
    A tak powaznie - rozkrec pada i przeczyszc, na pewno nie zaszkodzi! Przede wszystkim dobrym srodkiem wyczysc spodnia czesc galek, a jak to nie pomoze - allegro.pl i szukaj samych galek od analogow na wymiane :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum