1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinający się Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez golejuw, Grudzień 29, 2011.

1. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    Tak jak w temacie mam problem z grą Skyrim. Wszystko ładnie chodzi do momentu aż nie wsiądę na konia, wtedy gra tak mi się zacina że chyba szybciej na piechotę bym gdzieś doszedł. Chociaż w normalnej rozgrywce tez mi się zdarzają " lagi " niektóre są krótsze inne dłuższe około od 1-15 s. Jak galopuje na koniu wtedy właśnie zdarzają mi się te najdłuższe , albo podczas pojedynków. Proszę pomóżcie, xbox z żadną wcześniejszą grą mi się tak nie zachowywał

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    zainstaluj gre na dysk. mialem tak samo z bad company 2

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    możliwe ,że zle ci się nagrało . jak ma wersje od dog 29 to mu się nie zegra na dysk

5. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    No właśnie chyba mam od doga ;/ .

Wczytywanie...

Poleć forum