1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zacinający się xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chez, Maj 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. chez

chez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    mam problem z xboxem 360 fat, w kilku grach (min w fifa 2013, jakiś nfs, forza 4) gra zawsze zacina sie w tym samym momencie, w przypadku fify jest to po wyborze rozgrywki "szybki mecz". plyty nagrywam liteon ihas i na plytach verbatim. co moze byc przyczyna tego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zaloguj sie na profil przed gra, mi to pomaga w przypadku fify.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sprawdz jakośc nagrania płyt, jezeli masz dysk to sprobuj zainstalować na dysk, jeżeli masz zainstalowane na dysku to odinstaluj i spróbuj grać z plyty, sprawdź te gry na innym xboxie, możliwości jest wiele

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Kuknij czy gry się instalują może laser pada. Póżniej się pomyśli dalej. Oczywiście zobacz czy płyty nie są porysane i płyty przeszły weryfikacje po nagraniu?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum