1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinający sie xbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pakox, Lipiec 27, 2009.

1. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam od pewnego czasu często zacina się mi xbox w 2 grach czyli saint row 2 i Magic the Gathering ściągnięty z xbox live.Konsole mam okolo 1 miesiac(arcade z dyskiem).W Magic the Gathering jest tak że jak ładuje sie walka to zacina sie na ładowaniu i mam to kilka razy na dzien jak w to gram.Znów w saint row 2 jak przechodziłem kariere gra sie zacieła może z 4x ,ale teraz jak sobie tak poprostu gram z kodami i robie zadyme to przynajmiej raz na dzien sie zatnie.Jest to wina gier czy konsoli? choc chyba raczej gier bo wystepuje to tylko w tych 2 grach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BvraS

BvraS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    Problem

W saints row 2 to nawet ja mialem i moi kumple wiec nie musisz sie przemowac gra jest niedopracowana a w tej drugiej grze to ja nei wiem zato mi sie ciagle zacina w Midnight Club Los Angeles dojezdzam do wyscigu jeb zacina nawet jak mam zainstalowana na dysku skumaj to Mam Premiruma z 2,5 roku juz

4. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie przejmuj się, mi też się zacina Saints Row 2, myślałem, że większość osób przesadza, ale ta gra to naprawdę totalnie niedopracowana, San Andreas jest o wiele lepsze

Wczytywanie...

Poleć forum