1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie sie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubski1, Styczeń 1, 2013.

1. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam mogł by mi ktoś powiedzieć czemu za każdym razem gdy nagrywam gre na xbox360 lt3.0 to podczas grania gra sie zacina i musze resetowac xboxa. Jest to xbox premium. Inne gry piraty ktore mam od kolegi dzialaja bez jakichkolwiek problemów natomiast te ktore ja nagralem nie chca chodzic. Gry ktore nagrywalem to UFC undisputed 2012 Forza Horizon i Far Cry 3. Ufc i Forze nagrywalem na laptopie imgburnem z predkoscia 2,4 na plyty verbatim z opcja truncate. Natomiast Far cry 3 nagralem na komputerze stacjonarnym tak samo jak na laptopie tyle ze na plyta esperanza niestety gra sie rowniez sie zacina. Prosze o odpowiedz bo nie wiem co robie zle.

Przepraszam zapomniałem dodać że gry normalnie sie uruchamiają gram i po pewnym czasie gra sie zacina i musze resetowac konsole gdyz zaden przycisk na padzie nie dziala.

//Edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Zacinanie sie gier

wyczyść pamięć podręczna konsoli

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

4. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ale problem mam tylko z trzema grami ktore sam nagrywalem a gry ktore pozyczalem od kolegi działaja prawidłowo. Ostatnio laser nie chcial mi wogole czytac plyt ale wyczyscilem soczewke i czyta.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Sproboj clonem cd i nagrywaj szybkoscia 2.4. Gry xgd 3 skan abgx360 z ustawieniem autofix level 3. W imgburn gry przechodza weryfikacje po nagraniu?

6. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Przeszły weryfikacje. Gry ktore nagralem nie instaluja sie na dysku dochodzi do pewnej liczby procent i pisze ze nie mozna odczytac płyty. Pobiore obraz kupie plyty i spróbuje nagrać tym clonem. Dzięki za rade ;)

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wina moze byc plyt nagrywarek. Ale clonem zobacz imgburn nie lubi tanich plyt nagrywarek

8. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
  9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Clonem kuknij .dziwne ,ze nie chodzi jak weryfikacja dobra.

10. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A jesli nigdy nie przepuszczalem gier przez abgx po pobraniu tylko wypalalem to moze byc tego wina czy nie trzeba przepuszczac??

Wczytywanie...

Poleć forum