1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie się gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spliff95, Wrzesień 4, 2011.

1. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej. Po po jakimś czasie grania w np. Fife 11 lub GTA 4 gra zacina się, obraz staje i nie można nic zrobić. Czym to jest spowodowane? HELP ME :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Hmm.. Szykuje się RROD.. Jaką masz konsole?

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    lepiej zmien sobie paste pod gpu cpu.mozliwe ze sie przegrzewa dlatego sie wiesza

5. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie kilka razy konsola się zawieszała na amen.
    Dziś rano odpaliłem simsy, grałem do szesnastej i się zawiesiło. Cholera jasna, tyle osiągnąłem i na nic.

Mój xbox to Xbox Slim 250 GB, nowy.

6. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale mi zacina się tylko przy niektórych grach np. przy skate 3 mogę grac cały dzień i nic a gta 4 5min i zacina sie, rdr po jakiś 15min. Może to dlatego, że płyty są porysowane(X360 mi je rysuje :[ )Choć skate też już jest trochę porysowany...

7. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam Xbox 360 premium z 2005r. stary ale jary :p śmiga raz dwa, tylko te zacinanie sie pojawiło... :/

8. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    No cóż przy obszernych grach jak gta i rdr napęd już ulega i nie ma "siły".. Najlepiej wymienić laser chociaż nie wiem czy to ma sens w konsolce z 2005 roku

9. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów

Nowe slimki często się zawieszają.. Też mam slima i przez pierwsze dwa miesiące zawiesił się chyba z 3-4 razy tak na amen..Teraz już śmiga ..

10. kamil.kd

kamil.kd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Może po prostu porysowaną, bądź słabą płytkę, najlepsze (verbatim dvd+r dl).
    Też tak miałem, na xbox 360 premium, po 2 dniach wkładam płytkę z dodatkiem do GTA 4 i nagle po 5 minutach grania zacięło się na amen.
    Nawet ten przycisk "home" nic nie dawał .. kompletnie się zaciął.. nic nie można poradzić było, tylko wyłączyć konsolke :D .
    Ja te gta nagrałem na płyte verbatim i teraz śmiga jak należy:D

Wczytywanie...

Poleć forum