1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie się gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pitus222, Marzec 10, 2012.

1. pitus222

pitus222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Posiadam przerobionego xboxa pod LT 3.0 ,niestety posiadam tylko zwykłą nagrywarkę. Pobrałem i wypaliłem juz kilka gier takich jak PES 12, UFC, SSX. Gry te są pod XDG 2 więc instaluje je na dysk twardy konsoli i wszystko działa wyśmienicie. Problem pojawił się gdy pobrałem Gears of war 3. Przyepuściłem gre przez ABX-a (wszystko zielone) ,nagrałem gre IMGburn zgodnie z poradnikiem znajdującym sie na forum. Gry nie instalowałem na dysk bo podobno nie można. Gram z płyty tylko gra sie zacina. Zacinała się ona już raz może dwa lecz wyjście do menu i ponowne wczytanie załatwiało sprawę. Teraz doszedłem do końcówki aktu pierwszego i niestety zacinka,restert , wczytanie nic nie pomaga. Dodam tylko ,że nie jest to zwiecha, normalnie moge sie poruszać ,rozmawiac , podnosic broń tylko przeciwnicy się nie pojawiają a powinni. Usunąłem pamięć podręczną konsoli.
    MAcie może jakieś pomysły co jest nie tak ?
    Ponowne nagranie gry powinno załatwić sprawę ?
    Prosiłbym o porady nie dotyczące kupna ihasa.
    Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Płyty źle nagrane albo oznaka, że zbliża się koniec konsoli.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Spróbuj ściągnąć inną wstawke, nagrać jeszcze raz a po nagraniu weryfikacje zrobić jak nie wywali błędów to znaczy że wszystko musi chodzić. A twój problem to najprawdopodobniej źle nagrana płyta.
    Koszt Ihasa to znów nie jest majątek 70-80zł a XGD3 sobie na dysku siedzą :)

5. pitus222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Weryfikację robiłem jak nagrywałem grę po raz pierwszy,żadnych błędów nie wywaliło.
    Co do sypania się konsoli to sypie sie tylko napęd nie cała konsola ?
    W gry gram normalnie ,czasem z płytki jak wpadają znajomi a nie chce nam się instalować gier na dysk i wszystko śmiga pięknie ,zero błędów czy ścinek.
    Nagram gre jeszcze raz , mam nadzieję ,że to rozwiąże problem.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli zależy Ci na tej grze to ściągnij inną wstawkę, może poprostu ten obraz jest jakiś walnięty..

7. pitus222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstalowałem właśnie grę na dysk twardy. Wczytałem save ,pograłem chwilkę i w miejscu w którym grając z lyty nie pojawiali sie przeciwnicy wyskoczył błąd "nie można autoryzować dysku". Rozumiem ,że to przez nagranie gry zwykłą nagrywarką.
    Sciągnę nową wstawke i nagram jeszcze raz.

O jeszcze jedno pytanko. Skoro wyskoczył mi ten błąd "nie można autoryzować dysku" . Konsola nie jest zbanowana i nie była podłączona do internetu w tym czasie. Oflagowałem sobie konsole ,dysk ? Czy po usunięciu pamięci podręcznej moge czuć sie wzglednie bezpieczny ?

8. _AdamAdamski_

_AdamAdamski_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  9. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Nie instaluj gry XGD3 na dysku nagranej zwykłą nagrywarką przy Dash'u wyższym od 13604.
    2. Najbezpieczniej jest wgrać OFW --> LT 3.0.

Wczytywanie...

Poleć forum