1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Malkey95, Marzec 22, 2014.

1. Malkey95

Malkey95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem posiadaczem Slima od ponad roku, do tej pory działał bez zarzutu, bo od 2-3 dni.. coś się zaczęło dziać. Odrazu na wstępie dodam, że wcześniej taki problem nie występował, dopiero teraz coś się zaczęło psuć. Ale od początku..

Konsoli nie czyściłem od ponad roku (takie przecieranie kurzu itd, to co kilka dni), ale z jakiś tydzień temu postanowiłem sprężonym powietrzem ostrożnie wyczyścić tą kratę od wentylatora, i zarówno oba boki (szczególnie ten, gdzie wsadza się dysk). Konsola wyczyszczona, wszystko gites. Gram w GTA V od grudnia 2013 roku, i teraz zaczęły się takie problemy. Na początku zauważyłem totalny zanik tekstur po jakimś czasie grania. Gra spowalniała, tekstury się nie wczytywały, ogólnie haos. Usunąłęm cd1 z dysku twardego (kupionego w grudniu), zainstalowałem ponownie. Niby pomogło, ale nie da długo. Zauważyłem, że gra Fifa 14 zaczęła mi się powoli pieprzyć. : ( Podczas grania w menadżera gra się zacinała, po chwili odwieszała i tak w koło Macieju. Cholera, boję się trochę. Nie mam zamiaru kupować nowej konsoli, albo wysyłać na gwarancję. (chociaż nie wiem, czy dalej jest, muszę znaleźć paragon w papierach) . Wcześniej działała konsola jak marzenie, a od 2-3 dni na tych 2 grach zauważyłem takie problemy. Konsola grzeje się tak samo jak wcześniej, więc nei wiem w czym może być problem.

W dodatku zauważyłem, że jak wyłączałem konsole, to konsola sie całkowicie nie wyłączyła (dalej chodziła, i migał przycisk Xbox na konsoli. Niby to oznacza, że coś się pobierane, ale ni cholery nic nie pobieram. I w dodatku tego też wcześniej nie miałem..

Proszę o jakąkolwiek pomoc, nie wiem co mam już robić. : /

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
  4. Malkey95

Malkey95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no cóż, wychodzi na to, że to wina dysku twardego. Wyciągnąłem go z konsoli, zacząłem grać w Fife 14 bez żadnego problemu. Potem wsadziłem dysk, sformatowałem go, i chciałem zainstalować cd1 GTA V, i albo nie dochodziło do konca, a jak doszło, to jakiś plik był uszkodzony. W dodatku zawiesza sie, kiedy próbuję sprawdzić pamięc konsoli. Nie wiem, wadliwy dysk? Ale dlaczego dopiero po 3 miesiącach tak zaczął się walić, a nie od razu jak kupiłem..

a co do pobierania w tle, to problem rozwiązany.. pozostaje tylko ten dysk, ech.. ; /

5. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Podlacz do PC i sprawdź ile ma bad sektorów ;) hddtune powinien wykryć :) i zostanie zerowanie dysku albo nowy dysk

Wytapane galaktyczną mocą tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum