1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie się konsoli.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Toyoda, Lipiec 27, 2014.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Około 8 miesięcy temu kupiłem Xbox 360 Slim 250GB.
    Ja dużo nie gram na konsoli, głównie brat gra i skarżył się na zacinanie się obrazów.( od około miesiąca zacina sie )
    Pograłem również trochę w GTA V i brat miał racje, obraz zacina się całkowicie i tylko pomaga wyłączenie konsoli by móc znów grać.
    Zacina się przeważnie przy takich wielkich wybuchach ( GTA 5 ) leż zdarzyło się również przy normalnej jeździe.
    Grałem też w Forza to też zdarzyło się, że obraz się zaciął.
    Zacina się przy około 1h+ grania, konsola też mocno się nagrzewa.
    Dysk 250 GB, na dysku dwie gry zainstalowane, konsola nie była w żaden sposób " tuningowana " :p
    Ogólnie konsola nie dużo używana, max 2/3h grania na tydzień.

Co w takim wypadków zrobić ?
    Oddać ją na gwarancje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    A konsolo postawiona w miejscu gdzie może swobodnie oddychać ? Pewnie się przegrzewa, jak masz gware wysyłaj go normalnie.

4. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsola stoi na takim małym krześle przy oknie, a okno jest otworzone prawie cały czas, więc konsola ma cały czas przewiew i to konkretny.
    Gwarancje mam i myśle ją wysłać, lecz boje się tego, że wyśle im i oni zaczną ją sprawdzać i jeśli w czasie sprawdzenia nie zatnie im się konsola to wyjdzie tak, że jest sprawna.
    A mi się zacina przy graniu powyżej 1h...

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wysylaj na gwarancje nie zastanawiaj sie bo nie ma nad czym!

6. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ale przecież oni nie bede grać na niej tylko ja rozbiorą pomierzą wszystko miernikiem i posprawdzają pod każdym kątem i jeżeli jest coś nie tak no to znajdą to.
    Wysyłaj normalnie na gware.

Wczytywanie...

Poleć forum