Zacinanie się konsoli.

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Cześć.

Około 8 miesięcy temu kupiłem Xbox 360 Slim 250GB.
Ja dużo nie gram na konsoli, głównie brat gra i skarżył się na zacinanie się obrazów.( od około miesiąca zacina sie )
Pograłem również trochę w GTA V i brat miał racje, obraz zacina się całkowicie i tylko pomaga wyłączenie konsoli by móc znów grać.
Zacina się przeważnie przy takich wielkich wybuchach ( GTA 5 ) leż zdarzyło się również przy normalnej jeździe.
Grałem też w Forza to też zdarzyło się, że obraz się zaciął.
Zacina się przy około 1h+ grania, konsola też mocno się nagrzewa.
Dysk 250 GB, na dysku dwie gry zainstalowane, konsola nie była w żaden sposób " tuningowana " :p
Ogólnie konsola nie dużo używana, max 2/3h grania na tydzień.

Co w takim wypadków zrobić ?
Oddać ją na gwarancje ?
 

lolekw660i

Użytkownik
Użytkownik
A konsolo postawiona w miejscu gdzie może swobodnie oddychać ? Pewnie się przegrzewa, jak masz gware wysyłaj go normalnie.
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
A konsolo postawiona w miejscu gdzie może swobodnie oddychać ? Pewnie się przegrzewa, jak masz gware wysyłaj go normalnie.
Konsola stoi na takim małym krześle przy oknie, a okno jest otworzone prawie cały czas, więc konsola ma cały czas przewiew i to konkretny.
Gwarancje mam i myśle ją wysłać, lecz boje się tego, że wyśle im i oni zaczną ją sprawdzać i jeśli w czasie sprawdzenia nie zatnie im się konsola to wyjdzie tak, że jest sprawna.
A mi się zacina przy graniu powyżej 1h...
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
wysylaj na gwarancje nie zastanawiaj sie bo nie ma nad czym!
 

lolekw660i

Użytkownik
Użytkownik
Ale przecież oni nie bede grać na niej tylko ja rozbiorą pomierzą wszystko miernikiem i posprawdzają pod każdym kątem i jeżeli jest coś nie tak no to znajdą to.
Wysyłaj normalnie na gware.
 

Do góry Bottom