1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie się obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alcatr, Kwiecień 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Alcatr

Alcatr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy na tym forum, mam pewien problem i szukałem na forum o tym ale nic nie znalazłem, mianowicie, mam xbox'a 360 slim już od jakiegoś czasu, ale ostatnio zaczął mi się dość często zacinać, dokładniej to jest ruletka, raz gram kilka godzin i mi się nie zacina, a następnego dnia zdoła się zaciąć zaraz po włączeniu(gdy pojawia się na ekranie logo xbox'a) w tym momencie ekran się zacina, wyskakują dość duże pixele, pad dalej jest wykrywany przez konsole, lecz konsola wgl na niego nie reaguje, dodatkowo bez problemu mogę wyjąć płytę z napędu, po kilkukrotnym wyłączeniu i włączeniu konsoli (jak zaczyna się często zacinać) zamiast zielonego znaczka p[ower na konsoli pojawia się czerwone (nie miga, po prostu świeci), proszę was o pomoc bo nie wiem co może być przyczyną.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak Ci wyskakuje czerwone światło, odczytaj kod trzymając przycisk synchronizacji padów i klikaj w przycisk od napędu.

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    jaki kod? i jaka data produkcji?

5. Alcatr

Alcatr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a gdzie sprawdzić tą date produkcji?? bo z tyłu konsoli znalazłem jedynie z datą takie coś: 2011-03-14 MFR Date. i dodatkowo jak wczoraj grałem to kilka razy znowu mi się obraz zaciął, ale nie pojawił się czerwony znaczek na konsoli, nie wiem czy to coś pomoże ale odłączyłem na kilka minut konsole z zasilania, po czym grał kilka godzin i ani razu się nie zacięła.

6. EEService

EEService Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz- CAŁA POLSKA
    W slimie nie musi pojawić się znany RROD, częstą przyczyną jest albo zle założone RGH albo układ CPU z GPU się przegrzał i konsola jak jest na gwarancji to oddaj, a jak nie to do serwisu. Żaden domowy sposób nie będzie wstanie naprawić ci konsolki.

Odczytwanie kodu błędu:

Jak odczytać kod błędu gdy święci się 1,2,3,4 diody i nie ma obrazu ?
    Włączamy konsolę czekamy aż zaczną migać czerwone diody

- Naciśnij ten mały przycisk na konsoli od synchronizacji pada i trzymaj następnie nacisnij eject.
    - Licz ile diód miga i znowu nacisnij Eject
    - Zrób tak cztery razy

Jeżeli świecą się cztery diody jest to liczba - 0
    Jeżeli świeci się jedna dioda jest to liczba - 1
    Jeżeli świecą się dwie diody jest to liczba - 2
    Jeżeli świecą się trzy diody jest to liczba - 3

Podaj kod błędu i będziemy się dalej zastanawiać

7. Alcatr

Alcatr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak następnym razem się zatnie to tak spróbuje, ale powiedz mi proszę jak ma się przegrzać, skoro zaraz po włączeniu się zacina? (nawet jak nie włączam jej przez kilka dni). Ale z góry dziękuje za pomoc :)

8. EEService

EEService Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz- CAŁA POLSKA
    Może się zacinać bo już jest ta usterka zimny lut lub niedolut pod układem a jak się nagrzeje po kilku próbach włączenia w końcu zaskoczy i chodzi bo pod wpływem temperatury metale się rozszerzają i zwiększa się docisk na jedna z kulek i konsola chodzi ale jak jest zimna to nie chce się włączyć.

9. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak jak wyżej, przyczyna jest zapewne zimny lub zimne luty.

10. Alcatr

Alcatr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wyskoczył mi błąd E 79 , znalazłem co mam zrobić na stronie xboxa lecz nadal pojawiają się t same problemy;/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum