1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zacinanie XboXa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BLadez, Październik 21, 2014.

1. BLadez

BLadez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tutaj Nowy i Szukałem podobnego problemu do mojego i nie znalazłem go na forum . Więc przejdę do konkretów, Posiadam Xbox 360 S i od niedawna z moim xboxem dzieje się dziwna rzecz. Podczas Uruchamiania Pokazuje się logo xboxa i w pewnych momentach się zacina i ogólnie nie reaguje. Podczas ponownego uruchomienia występuje ten sam problem..

Proszę o pomoc z Góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Najpierw wyjmij dysk jeśli masz i zobacz czy się poprawiło. Jeśli tak, to winny dysk, jeśli nie to serwis.

4. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Dokładnie jak mówi kolega wyżej. Miałem to samo z dyskiem się ciął tak samo jak Twój, bez dysku chodził jak marzenie. Winny był dysk i musiałem kupić nowy.

Wczytywanie...

Poleć forum