1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zacinka konsoli po wgraniu LT !!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Matizo, Marzec 27, 2010.

1. Matizo

Matizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Help ludzie czy to od tego moze mi sie konsola zcinać ?? wgrałem LT na poczatku wszystko smigalo ok ale potem masakra w Lipsie jak wskakiwała mi ranga szła zacinka i restart tak samo w BF:BC 2 ;/ przez siec przez momenty nie moglem strzelac a jak konczyla sie runda czarny ekran i reset !! mam jeszcze pytanie czy jak teraz przerobie na orginalnego Firmware mam (lite-on v1) to moge dostac bana za to ze wczesniej mialem przerobioną HELPP !! ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja bym sprawdzil czy to czasem nie wina gier - nagraj je jeszcze raz na dobrej jakosci plycie. I tak - mozesz dostac bana bo grales na przerobionej przez siec.

4. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Jeżeli grałeś przez sieć na przerobionej konsoli to bana i tak dostaniesz.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skąd ty to wiesz, nie wiadomo czy ixtreme LT jest wykrywalny. Na dzień
    dzisiejszy autor twierdzi że ixtreme jest nie wykrywalne i przy tym zostańmy

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    to z BF:BC2 to znany bug, na multi mam tak, że latam bez broni, a potem mapka się nieładuje - przysłuchaj się konsoli, płytka wtedy w ogóle się nie kręci :)

7. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    mi sie wydaje ze moze pojsc ban. tymbardziej ze z tymi banami jest jak z zyciem. nie znasz dnia ani godziny...

8. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    @up: Nie siej postrachu i nie rób offtopa - nie masz nic do powiedzenia na temat to lepiej nie pisz.
    @topic: Mi się wydaje, że może po prostu konsola Ci siada - przegrzewa się albo może cośz napędem... Możesz również spróbować pograć na oryginale i zobaczyć jak wtedy konsola będzie się zachowywać :)

9. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Mi się tak działo (litek v1 i LT) z grami na płytach emtec. Po przejściu na LT 1.1 problem zniknął.

Wczytywanie...

Poleć forum