1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zaczyna mi padać laser pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiciaczek, Maj 16, 2011.

1. kiciaczek

kiciaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    a wieć mam następujący problem jak wsadzam pirata to nie czyta go wogóle i pisze open tray, orginalne płyty czyta i po wczytaniu orginalnej jak wsadze kopie to wtedy ja cyzta.
    a wiec sądze ze mój laser bliski końća jest wiec bede musiał go wymienić niedługo, tylko cyztałęm że żeby zmienić napęd to potrzbeuje klucz z tego co mam obecnie i tu moje pytania:
    jak wyciągnac ten klucz?
    czy jak wymienie na taki sam naped jaki był poprzednio to bede musiał przeriabiać go na nowo ? czy może da sie zrobić tak żeby przeóbka zostałą jeśłi tak to jak? mam lt+.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    nowy napęd trzeba jeszcze raz przerobić i wgrac mu klucz z tego co teraz masz w konsoli

4. kiciaczek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    3. BENQ VAD6038 fw. 64930C, 62430CR: 2 kabelki - białe

taki mam naped, czy przeróbke moge zrobić sam? jakis tutek jak zgrać klucz? i jak go wgrać ponownie i jescze ta przeróbka do zrobienia dla śrendio zawansowanego wiec majsterkowicza czy raczej nie? pytam bo jeste w kraju gdzie niestety niemam możliwości oddania do serwisu żeby mi to zrobili
    wiec wole sma to zrobic niz tracic miesiac na wysyłke do polski
    a i jescze czy musze wymieniac na taki sam napęd? cyz moze jakis inny polecasz (lepszy).

no i czy koniecznie musze wymieniac naped czy moze da sie coś z nim jescze zrobić, no bo przeciez orginały czyta

5. kiciaczek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    przecież możesz wymienić sam laser. Wtedy odpada problem z kluczami, ponownym przerabianiem itp.

7. kiciaczek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no okej ale skad wiadomo że to problem z laserem
    LASER MUSI BYĆ Z TAKIEGO SAMEGO DVD? CZY MOŻE LEPIEJ KUPIĆ JAKIEŚ INNE?JAKI NAPĘD JEST NAJLEPSZY?

8. Xii

Xii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    może być zamiennik. Pytaj juchego PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX
    Ja u niego wymieniałem w starej konsoli i hulało bez problemu. Wyślesz mu napęd i on stwierdzi co siada

Wczytywanie...

Poleć forum