1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zadebiutował nowy, fenomenalny zwiastun Watch Dogs! Jesteście gotowi na hakowanie?!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Właśnie w Sieci zadebiutował zwiastun Watch Dogs, który trwa prawie 10 minut! Podczas materiału poznacie informacje o hakowaniu, postaciach, rozgrywce wieloosobowej, mobilnym asystencie, samochodach oraz o… Modyfikatorach gry!?

Do premiery Watch Dogs pozostało jeszcze 14 dni, więc Ubisoft rozpędza swoją marketingową maszynę, która w najbliższym czasie będzie umilać nam życie ciekawostkami z tej produkcji.

Tym razem postawiono na jeden, duży filmik, który przedstawia różne szczegóły pozycji. Jestem pewien, że wielu naszych czytelników zainteresuje się poszczególnymi fragmentami. Ja chętnie zapoznałem się z wiadomościami o sieciowych igraszkach – nie mogę się doczekać momentu, gdy zaatakuje światy innych śmiałków i rozpocznie się zabawa!

Ten materiał to w zasadzie takie wyśmienite podsumowanie znanych nam informacji – ale poszczególne elementy są upiększone nowinkami.

Jesteście gotowi na wielkie hakowanie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wyczekuje tego w necie już od dawna i się doczekać nie mogę .

4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    A ja szczerze mówiąc odwołałem swój preorder jak zaczęły wychodzić te cyrki z "łaczdogsami" i jakoś nie mam teraz przekonania do tej produkcji. Wolę poczekać i zobaczyć co to z tego wyjdzie jak opadnie ta pierwsza chmura brudów i niedomówień.

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    obyś się nie doczekał ( Pirat jeden)

ja osobiście się już nie mogę doczekać gdy zagram w te grę gra już zamówiona tylko czekać na kuriera

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mapa musi być strasznie małą skoro ciągle pokazują jeden most. Jeszcze ta denerwująca stylizacja bohaterów hakerów-hipsterów. Ciekawe czy wszyscy pracownicy Ubi też są hipsterami że mają takie wyobrażanie o komputerowcach.

1 osoba to lubi.
  7. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Szczerze mówiąc nie czekałem na tę grę aż do teraz :p

8. Filemon666

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty tak serio? Ja kupie gdy będzie za 100zł na PS3 a póki co ogram na x360. A to dlatego, że nie mam zamiaru płacić za gre 200zł w dniu premiery gdzie na PC można mieć o prawie połowe taniej po prostu nie zgadzam się z takimi cenami więc pirace.

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja kupiłem na gametrade za 145zł w wersji xone wiec jakoś nie przepłaciłem jak za pre order. Co do piracenia to rób to proszę bardzo wolny kraj, ale zastanów sie czasem ile ktoś czsu i sił poświecił by stworzyć daną grę ile ludi nad tym pracowało, każdemu z nich należy się zapłata za swój wysiłek a piracenie to zwyczajnie ich okradanie, a i nie radzę sie chwalić tym ze piracisz jak dobrze wiesz to jest karalne, zostawiając posta w którym o tym mówisz zostawiasz jednocześnie namiary na siebie, ( adres IP z którego go wysłałeś ) a ktoś wredny i wścibski tak jak ja może podkablować odpowiednim osobom
    :) pozdrawiam

10. Filemon666

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Policja się nie przejmuje takimi pionkami co ściągną jedną gre na własny użytek uwierz mi mają lepsze rzeczy do roboty.

11. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie pisac o L.T i nagrywaniu gier bo będziecie podejrzani!!! No rozbawił mnie :):)

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

12. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    obejrzałem tak do połowy, i nie chce mi się dalej oglądać. postacie tak stereotypowe, tak przerysowane. razi to wszystko kalkami, kliszami...
    ale sam gameplay może być fajny, kto wie...

Wczytywanie...

Poleć forum