1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaden Call of Duty nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Niemiec, Styczeń 23, 2011.

1. Niemiec

Niemiec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleka
    Witam mam problem z grami COD Modern Warfare 2 i Black Ops. Mam najnowszego dasha i LT+ i wszystko dzialalo ladnie poki w tym tygodniu zainstalowala sie aktualizacja xboxa... po niej gdy wkladam plytke od cod'a to mam czarny ekran i nie wgrywa sie... za to Assasins Creed Brotherhood tak... co jest grane?
    Dzieki za pomoc z góry... lepszy kontakt poprzez gg 7500125
    Z tego co zauwazylem to plytka od COda jest uszkodzona bo zeszla w jednym punkcie srebrna warstwa i moga byc problemy przy czytaniu ale to w Black Ops od Modern Warfare 2 plytka cala pikobelo a i tak nie odczytuje... gry nie sa zainstalowane na dysku!

2. Lotnik421 Xbox One

3. harvester24

harvester24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. ogonek97

ogonek97 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    na forum piszą że ta nowa aktualizacja wprowadza do konsoli AP25 i dlatego ci call of duty nie działają (halo reach też ci nie będzie działać). Musisz nagrać te gry jeszcze raz i przepuścić przez abgx360 (nie jestem pewny ale będziesz musiał czekać na wersje 1.0.6)

5. Niemiec

Niemiec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleka
    Ok dzieki... mozna zamknac/usunac temat

Wczytywanie...

Poleć forum