1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żadnej ekskluzywności dla apokalipsy. Koniec świata w grze Fallout 4 dotknie wszystkich po równo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Duża, postapokaliptyczna gra Bethesdy nie będzie wybiórczo obdarowywać graczy dodatkowymi historiami. Potwierdził to oficjalnie Pete Hines.

Studio Bethesda Softworks znane jest między innymi z tego, że często ograniczają dodatkową zawartość do swoich gier za pomocą czasowej ekskluzywności dla danej konsoli. Oczywiście jest to związane z kwestiami finansowymi i tym, że konkretna firma chętnie płaci za dostępność danego DLC, nawet chwilowo, tylko i wyłącznie dla swojej platformy.

Fallout 4 ma jednak wszystko zmienić. Szef marketingu studia - Pete Hines - potwierdził na swoim twitterze, że DLC dla nowej odsłony legendarnej serii cRPG nie zostanie zamknięte za ścianą ekskluzywności.

Bardzo cieszy mnie taki obrót sprawy. Osobiście zawsze uważałem czasową ekskluzywność za dziwaczną praktykę, która choć zapewne opłacalna jest dla producentów konsol, to jednak niezwykle irytuje samych graczy.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie również cieszy taka polityka względem graczy, gdyż daje nadzieje, że są studia które dbają o playerów i fanów danej marki nie licząc na dodatkowy hajs związany z olaniem którejś z platform i głaskaniem jej użytkowników za jakiś tam czas. Od razu kojarzy mi się sytuacja z Rise of Tomb Raider, która poniekad ma konkurować z uncharted4 na PS4. Wiadomo, że współpraca miedzy MS a EA układa się, ale podejrzewam, że w zwiazku z brakiem gry która bezposrednio konkurowalaby z U4, Microsoft zdecydował się na czasową ekskluzywność tylko po to by odciągnąć uwagę od U4 konkurencji i przeczekać np do Quantum Break. Z punktu widzenia posiadacza One zabieg z Tomb Raiderem bardzo mi się podoba, ale widok z punktu widzenia użytkownika PS4 już taki pozytywny nie jest i trochę boli. Osobiście miałbym gdzieś taką produkcję i zainteresowałbym sie nią gdyby stała się darmowym tytułem. Reasumując duże brawa dla Bethesdy za okazanie szacunku graczom wszystkich platform na które ma wyjść current genowy Fallout4

Wczytywanie...

Poleć forum