1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagadki w Assassin's Creed 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez thomasho, Listopad 19, 2009.

1. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Natrafilem w grze Assassins Creed 2 na znak. Umieszczony byl na scianie. Po chwili ukazala mi sie zagadka (pokazalo sie chyba 8 obrazow [autentycznych]) musialem wybrac 4 ktore maja cos ze soba wspolnego (poniekad trudne, bo kto sie interesuje obrazami itd :D) rozwiazaniem bylo 'jablko' ktore wystepuje na 4 obrazach. Zaznaczylem owe obrazy i zagadke rozwiazalem. Dosyc spojlerowania :p

Pytanie. Wie ktos czy te zagadki sa czescia fabuly czy tylko dodatkiem? Ma ktos jakis poradnik? Albo czy w ogole ktos juz natrafil na te znaki?

edit: nastepna zagadka (znajduje sie na kominie domu publicznego :p ) to ukladanka, trzeba ulozyc krolowe elizabeth a w drugiej napoleona oraz george'a washingtona
    niesamowite

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    zagadki te to dodatek. poradnik znajdziesz na googlech, tyle ze na stronie angielskiej, wystarczy wpisac assasin's creed 2 glyphs (tak to sie chyba nazywa), i bedziesz mial roziwazania wszystkich zagadek. jednak polecam samemu troche pokombinowac, bo takie zagadki bardzo wciagaja =]

4. Zaraza107

Zaraza107 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodatek, ale powiązany z fabułą ;)

5. Rafał1234

Rafał1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z jedną misją , nie wiem co mam w niej zrobić
    Pisze Codex pages found 14/30
    Co tu trzeba zrobić??
    Za pomoc z góry dziękuję

6. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    @Rafał1234
    Napisz więcej o tej misji... To co mówisz na temat kodeksu to misje poboczne.

7. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po prostu musisz jeździć po wszystkich miastach (najlepiej kupować sobie bilety na statek i szybko podróżować statkiem) i zbierać te wszystkie CODEX PAGE. W każdym mieście są strzeżone przez strażników. Musisz zabić wszystkich strażników i wejść do tego budynku gdzie jest ten CODEX PAGE i go zabrać .. Musisz tak zebrać wszystkie a potem jechać do swojej VILLI.

PS. Przy tych strażnikach najłatwiej jest wybrać sztylet i dwóch od razu zabić a potem tego trzeciego za szmaty przyciskiem B i zlać go na kwaśne jabłko ;)

8. simi225

simi225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    jesteś ?
    Lepiej rzucić między nich 10f i wejść sobie spokojnie do pomieszczenia z papierkiem ^^

9. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja robiłem zawsze swoim sposobem być może dlatego, że nie wiedziałem iż można dokonać takiej "korupcji" .

10. simi225

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    jesteś ?
    Ja się tego dowiedziałem po przejściu gry jak obejrzałem filmik na gry-online.pl ... Tak to też zabijałem . Ale ten trik z rzuceniem pieniędzy jest dużo lepszy niż zabijanie strażników ^^ Ale jak kto lubi :p

11. Rafał1234

Rafał1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki serdeczne za pomoc

12. Bocik13

Bocik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    czyli te codex to tak jak powiedzmy templariusze w 1 czesci ??

13. simi225

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    jesteś ?
    No nie wiem czy dobre porownanie, bo Codex musimy caly zebrac zeby przejsc gre. Na prawie samym koncu jest taka misja że zbieramy go.

14. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zeby przejsc gre ? :D ja wlasnie uzbieralem a gry nie przeszedlem :D codex odblokowuje jakies wspomnienia. ulozylem mape swiata z tego codexu ale nic sie nie stalo... hmmmm...

daje poradnik na glyphsy (?)
    Kod:
    http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091#florenceglyphs

15. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziwna troszke ta mapa ale udało mi sie ją ułożyć z małą pomocą.Już szukałem na necie jak mam ją ułożyć, a wtedy przeszdł młodszy brejdak , przestawił jeden codex page i
    mapa ułożona :D potem do watyk.... ykhym... nie będę spojlerował

16. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak do watykanu ? slyszalem o tym... ulozylem mape i nic. tak samo odkrylem wszystkie zagadki/znaki i te orzelki odkrywajace mape... myslalem ze cos za to dostane :/ wazne ze prawie wszystkie achievementy odblokowane :D

17. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    ja wiem ze zbieralem sianko zeby swoje miasto rozbudowac bo teraz mam sianko na wszystko i stac mnie na co sbie tylko wymysle. a co do kodexu mam bodajze 20 stron i rano bedzie trzeba zebrac wszystkie. ogolnie dobre rozkminy w tej grze sa za co nalezy pogratulowac autorom

18. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przeszedlem wlasnie calosc :)

wiecie moze skad wytrzasnac Auditore Cape ? Brakuje mi jednej broni w mojej villi :/ nigdzie jej nie ma, w zadnym sklepie. na tym stoisku z wylozonymi broniami w villi gdzie jest Mercanerio war hammer, maul, flanged mace i cavalieri mace brakuje mi drugiej broni pod Mercenario... wie ktos gdzie moge ja zdobyc?

jak mozna wykonac achievement Street Cleaner , Sweeper i Perfect Harmony?

edit: w miescie gdzie znajduje sie villa jest skarb torego nie ma... szukalem wszedzie ale nie moge znalezc :/ zalazl go ktos? ((czerwona kropka))

19. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skarb jest w kopalni [ Jak dasz na renovate i na kopalnie to wejście do niej ci sie "odsypie"]. Tam trochę akrobacji i będzie skarb

Ostatnią broń dostaniesz jak wrzucisz 50 piórek do skrzynki

Street Cleaner - musisz wrzucic 5 ciał do wozu z sianem [ Tylko do wozu, bo do kupy siana, nie zaliczy]

Sweeper. Najpierw chyba trzeba bylo sie tego nauczyc na arenie w villi. Potem po prostu zabierasz wrogowi jakaś długą broń. I musisz wywrócić 5 wrogów przytrzymaniem B o ile pamiętam

Perfect Harmony, mozesz mi przypomniec o co w nim chodziło?

20. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  21. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz pomalować swoje ubranie na jakieś 2 konkretne kolory. Nie pamiętam w którym to było dokładnie mieście. Możesz tego achiva zrobić przy okazji kupując wszystkie ciuchy jak będziesz w jakimś mieście

Wczytywanie...

Poleć forum