1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zaginione save`y

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siemko, Kwiecień 19, 2010.

1. siemko

siemko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam Xboxa elite 120gb i ku mojemu zdziwieniu moja maszyna się dziś zawiesiła i wogóle nie reagowała na nic co dusiłem na padzie więc nie pozostało mi nic innego jak wyłączyć konsole tym gózikiem którym ją zawsze włączam. Jak ją po chwili włączyłem okazało się że wyparowały savey od midnight club los angeles. Z tąd moje pytanie czy moge je jekoś odzyskać oraz drugie pytanie czy można pobrać seve np z internetu i dograc je jakos do naszej konsoli ???

Z góry przepraszam jeżeli ten temat już niejednokrotnie został poruszany a ja moim pytaniem tylko zaśmiecam forum jednak szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie a jestem tutaj nowy więc na forum nie jestem zbyt obeznany.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum