1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagmatwana płyta główna.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gumowaty, Sierpień 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, właśnie zamówiłem Xboxa 360. Zapytałem się sprzedawcy jaką konsola posiada płytę główną - odpowiedział mi, że nie wie bo nie zna się na tym, ale wysłał mi dodatkowe zdjęcia. A więc sprawa wygląda tak:

-MFR Date czyli rok produkcji to 2008-11-02, a więc albo to końcówka Falconów albo początek Jasperów
    - zasilacz 175w wskazuje, że albo to Falcon, albo Opus albo Jasper
    - z tyłu konsoli napisane jest 12V-16.5A;5V-1A - wyczytałem, że 16.5A oznacza Xenona
    - brak wyjścia HDMI oznacza albo Opusa albo Xenona

Sprzedawca mówił, że konsole nie miała awarii, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Podejrzewam, że był to serwisowany Xenon, który został wymieniony na Opusa, ale rok produkcji nie wskazuje na to, że był to Xenon. Proszę was o podpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.