1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagraj w Diablo III już dziś!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Altres, Kwiecień 20, 2012.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    [h=1]Zagraj w Diablo III już dziś! Otwarta beta rusza za kilka godzin[/h]

[h=2]Do premiery Diablo III pozostał jeszcze niecały miesiąc, ale grę będzie można przetestować już podczas tego weekendu. Dziś wieczorem startują otwarte betatesty![/h]
    Do tej pory dostęp do wczesnej wersji Diablo III mieli tylko wybrańcy, którym udało się zdobyć/wylosować niezbędny klucz. Teraz, na niecały miesiąc przed premierą gry, Blizzard postanowił udostępnić ją dla wszystkich chętnych. Za kilka godzin ruszają otwarte betatesty!
    Otwarta beta Diablo III rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego, a potrwa do poniedziałku do godziny 19:00. Klient bety zajmuje niecałe 45 MB - można go już pobierać z serwerów Battle.netu. Dostępny jest w trzech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej i niemieckiej.
    Wielkie testowanie gry rozpocznie się już dziś wieczorem. Oby tylko serwery wytrzymały starcie ze zniecierpliwionymi fanami Diablo. W ramach otwartej bety otrzymamy możliwość zagrania każdą z pięciu dostępnych klas postaci, które będzie można rozwinąć do 13. poziomu doświadczenia. Nie powinno być również problemów z graniem w drużynie złożonej ze znajomych.
    Rozumiemy, że pomimo coraz lepszej pogody ten weekend wszyscy gracze spędzają w piekle? Przypominamy też, że pełna wersja Diablo III trafi na rynek 15 maja tego roku. W naszym kraju gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej. Ale niestety nie na Makach.

źródło •• Otwarta beta Diablo III | Zagraj w Diablo III już dziś! Otwarta beta rusza za kilka godzin | Diablo 3

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie ma pośpiechu, i tak serwery nie wytrzymały naporu ludzi więc nie da się zalogować.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Dokładnie, errory wywala cały czas

Zaskoczyło :D ide siac mordor :p

6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zalogowac sie da, trzeba miec tylko fart i logowac sie na serwer US, a nie EU. Pogralem troche Barbem i niby fajne, ale jakies takie malo Diablowate. :/

1 osoba to lubi.
  7. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Faktycznie na US da się dobić.

8. Xanthi

Xanthi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów
    Ja byłem jednym z nielicznych co udało sie połączyć zaraz po otwarciu serwerów :D Ale cóż z tego jak w 1h 10min skończyłem betę na 8 poziomie . A dopiero się rozkręcałem ;) Ogólnie klimat jest, fajne czary i postacie, gra się przyjemnie :) Razi grafika, bo jest strasznie kiepska i brzydko wygląda, ale przecież grafika mało ważna jest :) Czekam z niecierpliwością na 15 maja :)

---
    I am here: http://tapatalk.com/map.php?rlc1mk
    Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk

9. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy

Eeee razi ciebie grafika ? Jest bardzo dobra pamiętajcie że taki lekko rysunkowy styl jest celowy i mi się bardzo to podoba, tak samo jak gra, tylko czekać do premiery i później na kuriera, ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tej gry na konsolach, nie mam pojęcia jak by można było sterować.

10. Yahu

Yahu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na torrenatch już widziałem wstawkę z crackiem który pozwala normalnie grać (oczywiście gra w pełnie po polsku)

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wtedy się obudziłeś

blizzard przewidział zainteresowanie grą musi być bardzo duże skoro przeciążyło tak serwery, a gra średnia sztuczna jakąś i brak jej klimatu z diablo 2

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Dokładnie jestem tego samego zdania. Strasznie uproszczona i bardziej robiona pod fajerwerki niż granie skillowe, co nie zmienia faktu że to jedna z najlepszych gier hack'n'slash.

1 osoba to lubi.
  13. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    się stała do dungeon siege 3 podobna, na poprawki nie można liczyć chyba już raczej.oby na xboxa to wydali było by super, ciekawe jak dubing im wyjdzie

14. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Hmm ok, tylko że beta jest na normal czyli 2 poziom trudności są jeszcze 2 do góry.

15. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Trzy w górę. Normal, nightmare, hell, inferno :)

1 osoba to lubi.
  16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Grałeś w D2? Jeżeli tak to wiedziałbyś że na początku nie wejdziesz do gry od razu na Koszmar czy Piekło. Na Normalu póki co jest za prosta.

17. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    powiem tak, szału nie ma. Oprawa graficzna mi się podoba i klimat też jest! jednak widać, że gra szykowana pod masy bo bardziej uproszczona a co za tym idzie mniej interesująca dla prawdziwych miłośników..

18. Frost 24

Frost 24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    się spodziewałem czegoś ala Kingdoms Of Amalur Reckoning , a oni z 2d zrobili 3d na bazie dungeon siege za 200zl troszke przesada i a od bety do finala nic się prawie nie zmieni...a zdanie o blizzard miałem dobre chodżby starcraft 2

19. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Poczytaj w D3 wejdziesz na 2 poziomu w górę jeszcze, na najwyższy też wejdziesz ale nie masz szans przeżyć, a normal jak to sam Blizzard określił tylko innymi słowami, jest dla laików niedzielnych którzy chcą przejść grę bez żadnego problemu.

Faktycznie dzięki za poprawienie.

20. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mam mieszane uczucia. Ta gra jest zupełnie inna, to już nie Diablo II. Cukierkowy klimat, jakieś takie 'pizdowate' potworki. O naszych postaciach już w ogóle nie wspomnę, wyglądają jakby je zaprojektowała nastolatka. Zobaczymy jak to będzie, obecnie jestem trochę zawiedziony.

21. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Dobra, ale co to ma do xboxa 360?

Wczytywanie...

Poleć forum