1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagramy w Grand Theft Auto V w 2012?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Czerwiec 21, 2011.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    W sieci pojawiły się kolejne plotki o Grand Theft Auto V . Tym razem branżowe źródła twierdzą, że gra znajduje się w ostatniej fazie produkcji i „ najprawdopodobniej ” ukaże się w 2012 roku .
    Serwis GameSpot , powołując się na informatorów blisko związanych ze studiem Rockstar , twierdzi, że trwają obecnie prace nad Grand Theft Auto V . Mało tego – gra znajduje się w ostatniej fazie produkcji, a twórcy dodają do niej już… mini-gry.
    Anonimowe źródła uważają, że piąta odsłona gangsterskiej serii pojawi się na rynku „ najprawdopodobniej ” w 2012 roku . Sama gra ma być „ bardzo duża ”.
    To nie jedyne plotki o Grand Theft Auto V , jakie pojawiły się w ostatnim czasie – niedawno na karcie katalogowej produkcji w sklepie GameStop pojawiła się data premiery wyznaczona na 15 stycznia 2012 roku .
    Wciąż są to tylko niepotwierdzone rewelacje, do których należy podchodzić z dystansem. Szczególnie, że jak dotąd gra nie została nawet zapowiedziana. Niewykluczone jednak, że zostanie ujawniona na zbliżających się powoli sierpniowych targach gamescom .

CDAction.pl

Osobiście baaardzo czekam na pierwszy trailer gry , bo nikt nie ma wątpliwości , że gra już od dawna powstaje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    2012 za wcześnie. Zobaczcie, że od premiery GTA IV R* miał naprawdę dużo pracy. Dodatki do GTA, Red Dead Redemption, Max Payne 3 i L.A Noire. To na pewno bardzo opóźniło premierę GTA V. GTA to sandbox, tam wszystko musi byc dopracowane w 101%, nie ma miejsca na błędy.
    Ja tam bardziej niż na GTA czekam na Red Dead Redemption 2.

4. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    ale ogarnięty jesteś chłopaczku oni mają kilka studi :) a l.a noire to team bondi :) najpierw wejdz na wikipedie i wpisz rockstargames

p.s Rockstar Games

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po pierwsze nie chłopaczku, bo w przeciwieństwie do ciebie mam życie poza grami(i proszę, masz 30 tysięcy GS, a to naprawdę o czymś świadczy.)I nie napinaj się w sieci.
    Rockstar był współproducentem L.A Noire, bo chyba nie myślisz że samo australijskie Team Bondi by taką grę zrobiło?
    Nie wiem, co miało by prezentowac GTA V na konsolach obecnej generacji jeśli chodzi o grafikę. RAGE (silnik) wycisnęło już z konsol naprawdę wiele.
    Każde studio Rockstara ściśle ze sobą współpracuje. Chyba nie myślisz, że takiego GTA IV zrobiło same Rockstar North?

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli ma wyjść jeszcze na obecną generację , to 2012 jest najwyższym czasem.
    Ciekaw jestem co tam zmajstrują jeszcze panowie z R*.
    Na RDR2 napewno nie ma co liczyć przed kolejnym GTA , a graficznie to napewno będzie kozak , bo kazakiem już jest RDR , a oni mogą już tylko ulepszyć silnik.

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mnie tam GTAIV troszeczkę zawiodło. Było bardzo dobrą grą, ale brakowało tych smaczków co były w San Andreas. Klimatu, okolicznych wiosek i wsi, i najbardziej... co-opa... To było coś...

8. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    GTA V ? Hmm ciekawe czym będzie się różniła od IV . Mam nadzieje że zmian będzie bardzo dużo .

9. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zapewne będzie dużo zmian. Znasz R* ;)

10. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam nadzieję że zmienią wiele rzeczy z poprzedniej części bo GTA IV nie przypadło mi do gustu.

11. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba nie myślisz że tylko Rockstar Games tworzył te wszystkie gry? Kazda gra to inne studio, zapewne ze sobą współpracują, ale na pewno nie aż tak bardzo, żeby nie móc tworzyć w tym samym czasie kilku gier. Poza tym między San Andreas, a GTA IV, było też kilka gier: m.in. Midnight Club, Bully, Manhunt 2, GTA LCS i VCS.

12. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Kiedy bedzie to bedzie, Mam tylko nadzieje, ze 5 czesc bedzie jesczze na obecne generacje, a dopiero 6 na nowe

13. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Kotaku, nie będzie czegoś takiego jaj Red Dead Redemption 2... zauważ, że R daje numerki tylko grą, których tytuł pasuje do jakiegoś numerku o_O Wcześniej było Red dead revolver, teraz Red Dead Redemption to następny tytuł będzie prawdopodobnie Red Dead [...] :) O Johnie już wiemy wszystko, nie mają co kontynuować. Na konsolowej wersji GTA IV się zawiodłem, zobaczymy jak będzie z GTA V ...

14. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiemy do końca wszystkiego, mogli by pokazać wydarzenia z przed Red Dead Redemption gdy John był jeszcze gangsterem :D

Co do @TOPIC to szczerze wątpię że GTA wyjdzie w styczniu, w 2012 może tak ale nie w styczniu.

Czekajcie na GC'11

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jesters Ooo, co ja bym dał za taki prequel RDR <3 Tylko nie na next geny bo wątpię bym teraz kupił PS3 czy X360.

Co do GTA V, chciałbym żeby spędzili SPORO czasu nad optymalizacją silnika (tak jak to zrobił Crytek przy Crysis 2) mam tu na myśli PC bo przy konsolach to oczywista jest optymalizacja, a na PC to wydadzą GTA z ich silnikiem i powiedzą, kto ma taki i taki sprzęt ten zagra bez problemów, inni będą musieli się przespać z problemami sprzętowymi (bo Crysis 2 na Wysokich latał przy prawie każdej konfiguracji PCta, pod warunkiem że nie miał on więcej niż 4-5lat na karku). Mogliby coś zrobić z doczytywaniem się tekstur : D Przecież to zmora każdego GTA, czas na rewolucję! : D Aktualnie gram w TBOGT na PC (wszystkie suwaki na max ale nie o to chodzi :D) i gram, gram, gram i stwierdzam że jest to prześwietna gra, prawie idealna, gra się bosko w nią, tak samo jak w podstawkę i TLAD ale Ballada urzekła mnie klimatem. Wiem że GTA V zrobi ogromną rewolucję, jeszcze wyżej postawi poprzeczkę ze zrobieniem żyjącego świata wirtualnego. Klimat, nie ważne kim i gdzie się będzie grało, będzie tryskał z ekranu jak przy 3DSie efekty : D bo GTA i Rockstar to po prostu mistrzowski duet. Na bank złoże pre-ordera.

16. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  17. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Popieram Sid2007 jeżeli GTA V jest przygotowane na starą generację konsol to jest idealny moment na wypuszczenie tej gry..no bo kiedy indziej ?! Jeżeli ta data jest prawdziwa to bedą 4 lata różnicy,to chyba sporo..a w sumie styczeń 2012..to tylko troche ponad pół roku ! Fajnie było by zagrac w tą gierke ! Już nie mogę sie doczekac ;)

18. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
  19. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Hahaha dokładnie :D
    Każdy prawdziwy grasz czeka na GTA :D każdy jest ciekaw co panowie z R* znowu wymyślili, co nowego dodali, czego brakuje itp.

20. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Ja myśle że w nowym GTA będzie dużo dużo nowych rzeczy których nawet się nie spodziewamy,miejmy nadzieje że gra będzie ciekawa ;)

21. Przemooo73

Przemooo73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moje przypuszczenia jeżeli 2012 to grudzień.

Wczytywanie...

Poleć forum