1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagraniczne sklepy wysyłkowe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stosikko, Październik 18, 2010.

1. stosikko

stosikko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym zamówić CoD Black Ops, ale interesuje mnie tylko wersja angielska bo polska wersja będzie prawdopodobnie przetłumaczona równie idiotycznie co MW2. I tutaj powstaje pytanie: gdzie zamówić? Ma ktoś może doświadczenie z zagranicznymi sklepami wysyłkowymi? Jeśli tak to proszę podzielić się wrażeniami odnośnie łatwości zamawiania i czasu dotarcia przesyłki. Z góry dzięki.

Nie wiem czy to ważne ale interesuje mnie ewentualne zamówienie przed premierą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

amazon.co.uk ma zdaje sie wysylke za free do PL.

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    To ja sie zapytam gdzie mozna kupic wersje NTSC poza amazonem ??

Wczytywanie...

Poleć forum