1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagraniczny, a Polski XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lisciu, Styczeń 6, 2011.

1. lisciu

lisciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie skoro, więcej gier i dem jest dostępnych na zagranicznym XBL np. USA. To jaki jest sens przechodzić na PL? Czy są tego jakieś minusy, że ma się konto na USA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak osłabiasz coś o co Polscy gracze walczyli rok w rok od wyjścia xbox 360 i dostaliśmy to dopiero nie dawno , załóż konto na PL i graj na nim a gry których nie ma na PL kupuj na 2 koncie USA .

4. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uważam iż twoja teoria jest troche błędna.
    To, że Ludzie wybrali PO to nie oznacza, że ja, który ich nie wybierałem, mam ich wspierać.

Co do tematu. Mi się polski live nie podoba, nie działają wszystkie kody na golda, nie działają kody 48 - trial, mało gier w games on demand, brakuje znacznej ilości gier arcade. Ja też walczyłem o polskiego live, ale nie w takiej formie. Teraz żałuję, że migrowałem, ale każdy kieruje się czymś innym, więc wybór należy do Ciebie. W chwili obecnej za polskim livem przemawia tylko to, że jest polski, i nic więcej.

5. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
  6. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Na razie PL live jest dla nowych ''użytkowników'' xbox'a bo ty taki stary to potrzebujesz więcej wiec mowie nie migruj zostań tak jak ja na USA i baw się z Amerykanami
    Tak macie RACJE połowa forum walczyła o PL live ale nie karłowaty . Moim zdaniem PL live będzie fajny za 1,5-2 lata bo będzie tyle co na USA

7. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tez uważam ze bez sensu przechodzić tylko dla sentymentu - bo polskie.... Ne ma sie co oszukaiwac ze polskia mimo ze jedna z najbiedniejszych krajów należących do xbl to ceny ma największe..... Lipa....ja mam konto na UK i nie mam zamiaru zmieniać na polskie....

8. lisciu

lisciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej, a jak wygląda kwestia dwóch kont? Bo tego nie kumam. Płacę za golda, to mam jedno konto które ma 12 miesięcy, no chyba, że jak założę drugie to i je to obejmie? :) I czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi blokadami regionalnymi? Nie wiecie np. Czy NBA 2k11 na USA jest za MS points? Przyznaję, że nie założyłem golda jeszcze bo się zastanawiam, gdzie.

9. Rocks

Rocks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce/Białystok
    Osobiście, zacząłem od polskiego golda i nie widziałem wersji dla innych krajów. Cenie sobie co wywalczyliśmy. Za rok powinno być to samo co za granicą.

Wczytywanie...

Poleć forum