1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagubiony świeżak.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez megatomik, Styczeń 19, 2012.

1. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, to mój pierwszy post na tym forum, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem używanego xboxa 360. Mam kilka pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Pierwsze (na to w sumie znalazłem odpowiedź ale wolę się upewnić), czy jak kupię tą nagyrwarkę NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2047002169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i będę nagrywał na verbatimach najnowsze gry z serii battelfield 3, skyrim itp. to będą chodzić? W jaki sposób to robić? (najlepiej link do konkretnego tutorialu po polsku), bo czytając wiele tutoriali porobiłem sobię tylko balagan w glowie. Co to jest ten abgx360 czy xdg? Nie rozumiem tych nazw. Ps. Konsole mam nie przerobioną ale mam zamiar dać ją do przerobienia najnowszym lt 3.0. Zależy mi żeby gry instalować na dysku i grać z dysku, nie jestem zainteresowany grą online. I jeszcze jak przygotować całą tą nagrywarkę do poprawnego działania?
    Jestem typowym świeżakiem, i mam nadzieje że jak wytlumaczycie mi kilka tych pojęć to w pełni zrozumiem to forum.
    Pozdrawiam i przepraszam za 'oczywiste' pytania co dla niektórych, lecz nie dla mnie. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Cześć, myśle to forum wiele pomoże Ci zrozumieć. To teraz do pytań ;p
    Taknagrywarka jest dobra, mam właśnie od tego pana napewno jest B, jedynym minusem to jest to że jest trochę głośna :) Do tej nagrywarki jest specjalny FW od c4eva aby nagrywać gierki XGD3 w 100%.
    Tutaj masz poradnik jak go zainstalować:
    Tutorial wgrywanie FW od c4eva
    Gry jak najbardziej będą chodzić.
    XGD to format gry, jest XGD2 stary format i nowy XGD3 który aby wypalić w 100% trzeba mieć tą nagrywarke tak tylko wypalisz 97%.
    ABGX360 służy do sprawdzania poprawności obrazu, w przypadku LT+3.0 i XGD3 służy do dogrywania topologydata aby gra odpaliła na LT+3.0.
    Gry wypalasz ImgBurnem, nie jest to trudne wchodzisz tylko w Tools>Settings zakładka Write i ustawiasz Calculate Optimal. Później dajesz ten plik .dvd żeby nagrało, i wypalasz z prędkością 2.4x po zakończeniu nagrywania nagrywarka ma zweryfikować płytę. Szczegółowe poradniki są na forum.
    Pozdro!

4. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To było PRZYDATNE. Rozjaśniło mi wiele. Ten tutorial jest dokładnie do tego modelu nagrywarki? To dogrywanie topologydata jest jakieś bardzo trudne czy też kilka kliknięć?

Dzięki wielkie ROBI772

Ps. Jak będę chciał nagrać starsze gry też muszę się bawić w te wszystkie xd3 i abx? Oczywiście żeby grać w te gry na lt 3.0. Bo najpierw w sumie chcę przerobić starsze tytuły jak red dead redemption czy skate 1,2 itp.

5. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Starsze tytuły nie posiadają XGD3 ale przez abgx raczej przepuść bo nic się wielkiego nie stanie a będziesz mieć pewność, że obraz nie zawiera błędów.

6. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam w sumie jeszcze jedno pytanie, jak można sprawdzić jakie 'mbipg' ma płyta? Ten numer. Bo widzę że ludzie o tym dyskutuja w tematach, ja własnie zamówiłem ta nagrywarke i plyty platinum z allegro (cdnaplus).

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  8. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie doszukalem się tu zadnej odpowiedzi, poradnik bardzo dobry (jak i avatar Twój :)), bo nie chodzi mi o sprawdzanie gier abgx itp. (bo to już zrozumiałem), tylko o sprawdzanie nazwy czystych płyt aby skonfigurować nagrywarkę w odpowiedni sposób pod te płyty (nagrywarkę ihas oczywiscie).

9. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak na Verbatim'ach nagrywasz to nie musisz niczego szukać, http://xboxforum.pl/iso-f10/[tutori...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283 tylko nagrywać z tym poradnikiem. Przy innych płytach byś musiał szukać.

10. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Problem w tym ze 2 posty wyzej napisalem iz zamowilem plyty platinum... Jak nic z tego nie bedzie to nie bede oszczedzal na plytkach.

Wczytywanie...

Poleć forum