1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zagwozdka!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymoza10, Lipiec 29, 2016.

1. Szymoza10

Szymoza10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Przychodzę do Was dzisiaj z ogromnie ważnym dla mnie pytaniem. Mianowicie mam dużą zagwozdkę - Czy wymienić mojego Xboxa One Day One Edition 500 GB (Już dosyć ciężko chodzi, zamula i ma parę rysek na "głównej stacji") na Xboxa One S 2TB na premierę tj. 2. sierpnia. Czy poczekać na Project Scorpio ?
    Mam jeszcze jeden problem, zastanawiam się czy w ogóle sprzedawać mojego starego Xboxa, bo gdy 7. generacja konsol kończyła swój "żywot" sprzedałem Xboxa 360 i do tej pory żałuję tej decyzji.
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
    Edit. Wrzucam ten post 2. raz, ponieważ pierwszy nie był zgodny z regulaminem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1851
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak Ci zamula to wystarczy zresetować do ustawień fabrycznych i zainstalować tylko to czego używasz i w co grasz. Nie wiem jaki sens trzymać XO skoro następcy będą ulepszani, a wszystko MS będzie robił pod nowsze konsole, a nie starsze.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kup Nintendo, nie ładuj się w konsolę M$.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet 5 Scorpio ci nic nie da jak się śmietnik zrobił, HR i będzie śmigać.

7. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak cie stać na S i później znów na scorpio to możesz odświeżyć sobie konsole . Czy sprzedawać ? Zalezy za ile jak masz oddać za pól darmo to ja wolal bym trzymać choc by w razie jak by sie jednak kiedyś nowa zepsuła masz zamiennik na czas serwisowania. Jeżeli jednak masz wybór teraz S albo scorpio ja poczekał bym na scorpio .

8. Szymoza10

Szymoza10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję wszystkim za odpowiedź!
    +rowerser Mam PC, w miarę dobrego :)
    +p_bladek Kiedyś myślałem nad Nintendo, ale już coraz mniej czasu mam na granie więc kupiłbym na darmo (Chyba, że stanieje WiiU bardzo po wyjściu NX to bardzo mocno się zastanowię :) ). Poza tym mam jeszcze PlayStation 4.
    +Abandon Twoja odpowiedź bardzo mi pomogła. Dzięki! :)

Abandon lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum