1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zainstlowanie gry i LAN

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Domcio28, Sierpień 7, 2010.

1. Domcio28

Domcio28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam.
    Mam nie przerabianego Xboxa360 Arcade (YEAH!:yeye:) i mam pytanie. Jak zainstaluje grę i wyjmę płytę to gra się wyłączy? Pytam bo kuzyn też kupił sobie Xboxa i chcemy grać razem na 2 Xboxach. I drugie pytanie. Czy bez specjalnego kabla mogę je podłączyć np.: do gry w Halo Wars.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mipron

Mipron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nie. Ta opcja zwiększa żywotność płyty i lasera. To jest jak z PC że po zainstalowaniu wkładasz płytę dla weryfikacji czy płyta nie jest kopią.
    Można 2 xbox'y podłączyć przez kabel ethernt(czy jakoś tak) i grać na opcji SYSTEM LINK. Ale potrzebne są dwa telewizory.
    PS.: Płyta musi być cały czas w środku bo cofnie cię do dashboard'a

4. erere1223

erere1223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oraz konsola działa ciszej ;)

5. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aby połączyć 2'ie konsole musisz mieć :
    1.grę która ma opcję system link akurat Halo Wars ma
    2. kabel ethernet z przekrosem jeśli chcesz bezpośrednio łączyć 2 konsole, lub można spróbować przez router,switch wtedy kablem ethernet bez przekrosu -> czy będzie działać pewien nie jestem ale powinno
    3. na dwóch klockach zainstalowana gra i płyta w x-ie
    4. dwóch telewizorach nie wspomnę
    Możecie też pograć przez Xlink Kai.

6. Domcio28

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zawiercie
    Xlinka Kai? Co to? Kuzyn ma Xbox360 Slim. Więc ja moge podłączyć kabel pod jego ruter a on przez Wi-Fi.

7. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    http://xboxforum.pl/siec-xbl-f16/masz-bana-chcesz-pograc-przez-internet-xlink-kai-31613.html

Potrzebujesz takiego zwykłego kabla lan (RJ-45)
    Potem jedną końcókę wpinasz do swojego xboxa a dróga końcówkę do xboxa kuzyna

Port lan (czerwone kółeczko)

W SLIMIE też jest taki port wystarczy poszukać

Nie!

8. Domcio28

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zawiercie
    Dzięki. Mam pytanie czy opłaca mi się kupić konto gold.Czyli mam Crackdown i zainstaluje u siebie, wyjmę płyte po włączeniu, gra się nie wyłącza. Płytę wkładam do kuzyna XboxaSlim. Łączymy się kablem (taka prostokątna końcówka co wpina się też do PC) i on odpala Crackdowna. Włączmy co-op. I tym samym czy da się Xboxa podłączyć do starego monitora kineskopowego lub do lapaka. Chodzi o to żeby widzieć co się dzieje w Xboxie.

Poleć forum