1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZAKAZ tematów o przeróbkach, wypalaniu gier i problemach z tym związanym.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez MrDraiger, Grudzień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Może ten mały topic zniweluje ilość tematów o takiej tematyce w tym dziale.

Więc tak, dział Gry to dział o GRACH. Tutaj nie tworzymy tematów z pytaniem jak NAGRAĆ GRĘ. Tutaj się rozmawia o GRACH a nie o ich NAGRYWANIU. Jeżeli już sobie tego verbatima wysmażysz i będzie działał to wtedy proszę bardzo, możesz napisać swoją opinię czy problem z przejściem GRY. Będę pilnował tego porządku w tym dziale, ponieważ wiem jak piractwo na tym forum się rozszerza i jaki bałagan robi w poszczególnych działach. Osobiście nic nie mam do piratów, czy to konsolowych czy pctwoych, jednak denerwuje mnie to że większość forum to dzieci z podstawówki czy gimnazjum którzy mają przerobione konsole z racji braku pieniędzy (co jest poniekąd zrozumiałe, jednak nikt nie każe Wam grać, nie macie kasy na gry = nie musicie grać, to nie przymus tylko dobrowolna rozrywka), a którzy w ogóle nie rozumieją działania tych Iextreme liteonów i wypalania płyt z prędkością 2.4... Zakłada taki dzieciak temat w nieodpowiednim dziale bo nie potrafi dobrze nagrać pirackiej gry na verbatima... Wiem, że są też dojrzali forumowicze którzy mają przerobione konsole i nie tworzą milionów tematów o tym że im Assassin's Creed Brotherhood nie działa, nie pytają się czy ma zabezpieczenie AP 2.5 i czy gry XGD3 trzeba będzie znów nagrać po LT 3.0... Jeżeli są takie osoby co te wszystkie sprawy "ogarniają" i nie robią burdelu to znaczy że to jest wykonalne i że każdy może się tego nauczyć.

Tyle ode mnie. Każdy temat z przeróbkami w dziale Gry/Pomoc/Achievementy będzie nagradzany ostrzeżeniem o wartości 1pkt karnego za zakładanie tematu w złym dziale a temat wyląduje w koszu.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum