1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakładanie nowego konta xbl a gold oraz online pass

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marszal95, Grudzień 29, 2012.

1. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam,
    od razu powiem że szukałem w Internecie i przez opcję szukaj na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania. Po pierwsze czy jak zakładam nowe konto z poziomu konsoli, mając jeszcze 1 konto z miesiącem darmowym, to czy mogę wybrać aby dla tego konta nie dawało mi tego statusu gold. Czy nie ma opcji żeby wybrać silver i mi automatycznie wybierze gold ? Po drugie tu nie jestem pewien czy online pass (dokładnie do FC3) będzie działać na różnych kontach, na tej samej konsoli ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Zakładanie nowego konta xbl a gold oraz online pass

Online pass przypisany jest do konsoli, a nie do konta, więc będzie działać. A z tym kontem to nie ogarniam o co Ci do końca chodzi

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    ja to zrozumiałem ze on chce chyba konto gold ale ze statusem silver . Czyli mieć wszystko co ma gold ale pisane w silver hmmmm......:dejection:

5. Marszal95

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za odpowiedź na drugie pytanie. Wracając do pierwszego, jak wiemy po kupnie konsoli dostajemy 3 darmowe miesiące gold na 3 różnych kontach. Ja już wykorzystałem 2 miesiące na 2 kontach i został mi jeden. Za każdym razem jak robiłem te konta chciałem mieć gold'a. Jednak teraz chce zrobić nowe konto (Z POZIOMU KONSOLI A NIE Z ZE STRONY INTERNETOWEJ) ale tak żeby nie wybrało mi tego statusu gold tylko zostawić go sobie "na później" a zroibć konto ze statusem silver. I teraz rodzi się moje pytanie czy da się "ominąć" ten okres próbny na miesiąc i wykorzystać go za jakiś czas a teraz zrobić zwykłe, darmowe konto silver? Mam nadzieję że teraz mnie zrozumiecie.

6. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Kurcze nie wiem czy dobrze pamiętam ale na końcu zakładania nowego konta jest do wyboru konto gold albo nie gold ;) tylko jak wybierzesz ze nie chcesz złotego to potem za jakiś czas jak będziesz chciał aktywować tego golda którego nie chciałeś to się nie da niestety. Tylko poczekaj na opinie reszty x-boksiaków bo na prawdę nie pamiętam i nie chce Ciebie w błąd wprowadzić.

1 osoba to lubi.
  7. Marszal95

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    ok, ale w każdym razie dzięki za odpowiedź. Może ktoś jeszcze będzie coś wiedział.

8. ambrataxi

ambrataxi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tego Golda nie zostawisz sobie "na później" jeśli zrobisz 3 profil na konsoli. Po prostu go anulujesz i twoja ostatnia szansa przepadnie.

1 osoba to lubi.
  9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nic nie przepadnie :) Po prostu nie wybierasz próbnego golda i masz silver. Ten ostatni darmowy gold możesz wykorzystać kiedy chcesz tworząc konto i wybierając opcję darmowego golda :).

1 osoba to lubi.
  10. Marszal95

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki, co prawda to już nieaktualne ale może przydać się na przyszłość. Tylko teraz już nie wiem kto mówi prawdę bo dostałem 2 sprzeczne informacje, skąd wiesz że się tego nie traci ? Przetestowałeś to na "własnej skórze" ?

Wczytywanie...

Poleć forum